MotoSushi.eu

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4206/149623383379195400.png
Inowrocław 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
Staszica 19
tel.: 577 990 933
http://www.facebook.com/motosushi.eu/
eu.motosushi@gmail.com
MotoSushi.eu - Inowrocław

Magiczna Azja oraz Smaki Orientu przyciągają od zawsze miłośników niepowtarzalnych smaków. Dlatego zdrowa kuchnia oraz kultura japońska to nasza pasja. Nasz kreatywny Mistrz Sushi swoje praktyki odbył w jednej z najlepszych kuchni Sushi w Europie pod czujnym okiem najlepszych profesjonalnych Sushi Masterów. W wyniku tego MotoSushi.eu to idealny wybór, który pozwoli Tobie zatracić się w krainie wyśmienitych smaków sushi Azji i Californii.

Czym jest MotoSushi.eu?

To nowa marka, która będzie państwa zaskakiwać w jedynie pozytywny sposób. Działamy wyłącznie na dowóz tzw. take away i w cateringu. Od teraz zadbamy o to, aby wspaniałe doznania kulinarne pojawiały się niezależnie od okazji oraz miejsca spożywania. Sushi to idealny posiłek do spożycia w zaciszu domowym, pracy, hotelu, a także na imprezie okolicznościowej czy firmowej.

Jako nowoczesna firma prorodzinna pamiętamy również o Waszych pociechach. W naszej ofercie znajduje się specjalne Menu Kids stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych smakoszy. Kolorowe, słodkie oraz wytrawne i co najważniejsze smaczne sushi z pewnością zachwyci dzieci.

Nasza misja i priorytety to dostarczenie Wam wysokiej jakości świeżych potraw w przystępnej cenie.

Chcemy aby każdy bez względu na wiek, płeć czy zawód mógł cieszyć się bogactwem smaków tej orientalnej kuchni.

Sprawdź nas, by doświadczyć czegoś naprawdę niesamowitego, a każdy kawałek sushi stanie się prawdziwą przygodą dostarczającą eksplozji fantastycznych smaków.

Czekamy na Wasze zamówienia !!!

CATERING

Organizujecie wesele, urodziny, imprezę firmową, itp.???

MotoSushi.eu zorganizuje to w Fantastyczny Sposób. Z myślą o właśnie takich eventach , jak wesela, urodziny, spotkania biznesowe, konferencje, itp. przygotowaliśmy specjalną ofertę stołu sushi. Niepowtarzalny, pięknie przystrojony stół z japońskimi specjałami z pewnością podniesie prestiż Waszego wydarzenia i zrobi furorę wśród zaproszonych gości.
Oferujemy Wam również pomoc przy wyborze dań odpowiednich na daną okazję.

Zapraszamy!!!

MotoSushi.eu to nowa marka, która pojawiła się na inowrocławskim rynku cateringowym. Pyszne i świeże sushi na dowóz tzw take away.

Jeśli szukacie niekonwencjonalnego pomysłu na uatrakcyjnienie Waszego Wesela, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przygotujemy efektownie wyglądający stół sushi z myślą o Waszych upodobaniach.  Taka atrakcja pozwoli cieszyć się Waszym gościom smakami orientalnej kuchni i podniesie prestiż weslenej uroczystości.

Zabierzcie swoich gości do kraju Kwitnącej Wiśni. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1116

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top