Motel Polonus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2226/151687362689217500.jpg
Kobylanka 73-108, woj. zachodniopomorskie
Szczecińska 4
tel.: 91 561 00 12
http://www.motelpolonus.com/
motelpolonus@op.pl
Motel Polonus - Kobylanka

Posiadamy budynek hotelowy na 100 miejsc noclegowych. W pobliżu znajduje się budynek gastronomiczny. Całość zabezpiecza duży parking. Osobne usytuowanie budynków powoduje, że wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe nie przeszkadzają gościom hotelowym. Natomiast ich bliskość ułatwia dotarcie na poszczególne posiłki.

Zaplecze gastronomiczne posiada salę bankietową dla 150 osób oraz pub z ogródkiem piwnym. Pomieszczenia te charakteryzuje odmienny klimat. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz oferty gastronomicznej na wysokim poziomie usług, z profesjonalną obsługą. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, chrzciny, bankiety, konferencje, bale sylwestrowe, bale rocznicowe i jubileuszowe, a długoletnie doświadczenie i dbałość o najmniejsze szczegóły gwarantuje Państwu satysfakcję. Goście ww. imprez mają możliwość skorzystania również z bazy noclegowej.

Duży teren motelu umożliwia utożsamianie się z przyrodą w majówkach, grillach czy innego typu imprezach plenerowych. Szukających relaksu zapraszamy do korzystania z tychże spotkań, których organizacją również się zajmiemy.
Będzie nam miło Państwa ugościć, gdyż w naszych progach zmysły Państwa nie będą pościć.

Motel Polonus usytuowany nad Jeziorem Miedwie w paśmie ośrodków wypoczynkowych, restauracji, kampingów, zajazdów wyróżnia się największą powierzchnią terenu, w przeważającej części zalesioną.

Swoisty mikroklimat tego 2,4ha pleneru wyzwala spokój i doznania niezwykłych wrażeń. Śpiew różnorodnego ptactwa, stukot pracującego dzięcioła, gruchanie dzikich par gołąbków, tudzież biegająca po wysokich sosnach i świerkach wiewiórka oraz widok czmychającego z trwogą zająca, to doprawdy niespotykane na co dzień dary natury. Stąd urok naszej okolicy sprawia, iż jest to idealne miejsce nie tylko do wypoczynku, rekonwalescencji, ale i kontemplacji, rozbudzania zmysłów artystów i wszelkiej myśli twórczej.

Tuż za bramką motelu wije się wąska ścieżka ku niezwykle pięknej promenadzie nad Jeziorem Miedwie. Zazębiająca się nowoczesność i malowniczość tej nadjeziornej części zachwyci każdego gościa. Jest tu możliwość zatopienia się w ciszy i szumie jeziornych fal, jak też oddania się wszelkim sportom wodnym. Jezioro Miedwie będąc piątym co do wielkości w kraju, daje ogromne możliwości rekreacyjne i stanowi raj dla wędkarzy. Motel Polonus daje możliwość zapoznania się z tym fantastycznym miejscem. Jesteśmy pewni, że zostaną Państwo nim zauroczeni...

Zalety tradycyjnej kuchni i polskiej gościnności poznasz tylko w Motelu Polonus położonym w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie! Zorganizujemy dla Państwa:

- przyjęcia weselne do 150 osób (bogate menu już od 130 zł/osoba)
- imprezy okolicznościowe
- konferencje
- imprezy plenerowe
- baza noclegowa dla 100 osób
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz oferty gastronomicznej na wysokim poziomie usług, z profesjonalną obsługą. Tuż za bramką motelu wije się wąska ścieżka ku niezwykle pięknej promenadzie nad Jeziorem Miedwie. Całość zabezpiecza duży parking.

Dla gości weselnych promocyjne ceny noclegów. Młodej parze w prezencie – apartament gratis!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1721

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top