Morie-Stylee

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3031/153691598990234500.jpg
Gostynin 09-500, woj. mazowieckie
Zamkowa 9a
tel.: 512 218 143
http://www.morie-stylee.pl
info@morie-stylee.pl
Morie-Stylee - Gostynin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o Klientach indywidualnych nie tylko z Gostynina.

Morie-Stylee jest doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem młodych ludzi, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży krawieckiej.

Współpracujemy z Polskimi czołowymi firmami z branży ślubnej. Jeżeli planujesz zakup sukni ślubnej w Gostyninie to znalazłaś największy wybór sukien. Naszymi Klientami są osoby zarówno z okolicy jak i z całej Polski. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszej oferty, tak aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy największą ofertę sukien ślubnych w Gostyninie, oraz konkurujemy z miastami w najbliższej okolicy: Kutnie, Gąbinie, Żychlinie, Płocku…

Suknie naszych dostawców wyróżnia:

nowoczesność,

unikalność,

indywidualny charakt,er

wysoka jakość i estetyka wykonani,a

atrakcyjność,

szeroka gama dodatków ślubnych, weselnych oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę Morie-Stylee. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług ślubnych w Gostyninie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1338

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top