Mori Lee - suknie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2976/153691921733518500.png
Warszawa 03-743, woj. mazowieckie
Kijowska 11
tel.: 22 720 95 17, 511 35 44 44, 516 161 416
http://www.morilee.pl
warszawa@morilee.pl
Mori Lee - suknie - Warszawa

Na pewno nie raz marzyłaś o zjawiskowej sukni, która zachwyci wszystkich wokoło oraz sprawi, że poczujesz się wyjątkowo na niejednej uroczystości. Mori Lee z przyjemnością spełni to życzenie. Jesteśmy najprężniej rozwijającą się marką na świecie szyjącą suknie na uroczystości ślubne i wieczorowe. W naszych sukniach odnajdziesz piękne i niepowtarzalne wzory, które zachwycą od pierwszego wejrzenia.

Madeline Gardner projektuje od 20 lat dla Mori Lee, nadając tradycyjny, elegancki styl kolekcji ślubnej „Mori Lee Bridal”, balowym sukniom studniówkowym „Prom” oraz  kolekcji wieczorowej „Bridesmaids.

Gdy popatrzą Panie na  te cudne suknie, zaciekawi Was  zapewne  kim jest ta kobieta, której nazwisko widnieje na metkach kreacji. Urodziła się w Jersey City w stanie New Jersey i jest absolwentką Instytutu Techologii Mody. Madeline

Mori Lee za sprawą Madeline i jej nieskazitelnym poczuciu stylu, jak również zmysłu do tworzenia nowych trendów mody stał się liderem branży  w produkcji, projektowaniu oraz  dystrybucji sukien.

 

Posiadamy 4 głowne salony w : Toruniu, Warszawie,i Bydgoszczy a także nasze suknie można kupić w parunastu innych miastach, w salonach, które  z nami wspołpracują.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się nasze kolekcje, a także adresy wszystkich miejsc, w których moża zobaczyć nasze suknie jak również gdzie się one znajdują.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1375

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top