Monte-Carlo Restauracja

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/922/153640629782474300.png
Kielce 25-004, woj. świętokrzyskie
Paderewskiego 20
tel.: 41 343 16 40 lub 603 19 55 19
http://www.monte-carlo.com.pl/
catering@monte-carlo.com.pl
Monte-Carlo Restauracja - Kielce

W tej sytuacji nazwa restauracji „Monte Carlo” wydaje się w pełni uzasadniona, tym bardziej, że gościli tu już najlepsi kierowcy naszego kraju tacy jak Janusz Kulig, Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Maciej Stańco. Chętnie odwiedzają nas również przedstawiciele środowiska artystycznego. Wielokrotnie gościliśmy znakomitego malarza polskiego Wojciecha Siudmaka a efektem jego wizyt jest danie jego imienia w naszej karcie o nazwie „etiuda Siudmaka”.. Kolację wraz z całym zespołem miała również Marta Wiśniewska „Mandaryna”. Restauracja „Monte-Carlo” prowadzi zaawansowaną działalność cateringową. W 2007 roku na zlecenie TV Polsat obsługiwaliśmy jubileuszowy koncert Michała Wiśniewskiego z zespołu „Ich Troje, a przed wyborami organizowaliśmy poczęstunek dla Premiera RP, Ministrów i jego najbliższych współpracowników.

Trzymamy poziom

Od lat jesteśmy na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce

Restauracja Monte-Carlo jako jedna z pierwszych w regionie już 2001 roku wyspecjalizowała się w cateringu, obsłudze mniejszych i większych imprez. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możecie Państwo zaufać naszemu profesjonalizmowi.

Z cateringu korzystają również klienci indywidualni, których równie chętnie obsługujemy, służąc przy tym dobrą radą i doświadczeniem. Wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Przywieziemy dania gorące, przystawki, desery, napoje wraz z porcelaną i zastawą stołową. Słowem – wszystko przygotujemy za Państwa.

Obsługujemy wszystkie imprezy, od kameralnych na kilka osób, do największych na 1000 i więcej ludzi. Zawsze działamy z tą samą starannością, bo Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3051

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top