MONIKA dekoracje okolicznościowe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3493/149166317534150200.jpg
Zawiercie 42-440, woj. śląskie
Piłsudskiego 50/30
tel.: 604 237 169
http://www.dekoracje-monika.pl
monika.koniec@gmail.com
MONIKA dekoracje okolicznościowe - Zawiercie

Jeżeli trafili Państwo do nas to znak ze już niebawem w Państwa życiu nadejdzie ten dzień - Dzień Ślubu. To z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Niezmiernie się cieszę, że Państwo tu są i pozwolą się oprowadzić po moim świecie, romantycznych, szalonych, niepowtarzalnych, pełnych energii dekoracji bo "Dekoracje to moja magia lubię nimi czarować.

Jesteśmy firma rodzinną z pasja do tworzenia piękna. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i motorem do tworzenia czegoś nowego, indywidualnego wpisującego się w charakter uroczystości. Specjalizujemy się w wykonywaniu dekoracji ślubnych, weselnych, komunijnych, firmowych i okolicznościowych. Nasze głowy są pełne pomysłów, które czekają na realizacje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Cytując Stanisława Bareję „Rzeczy niemożliwe mogę załatwić od ręki, ale na cud trzeba poczekać”. Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Doświadczenie zdobywaliśmy podczas rożnych szkoleń florystycznych oraz dekoratorskich, ale tak naprawdę każde nowe zlecenie jest kolejnym szkoleniem i nauką. Dekorowaliśmy zarówno przyjęcia kameralne jak i spektakularne imprezy, dekoracje w małych klimatycznych kościołach jak i efektowne dekoracje plenerowe. Dekoracje ślubne, weselne czy okolicznościowe wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. W kwiaty zaopatrujemy się przed każdą dekoracją ponieważ dla nas najważniejsze jest to aby każdy bukiet zarówno ślubny , kompozycje kwiatowe na sali czy w kościele prezentowały się idealnie a swoim pięknem jeszcze bardziej  podkreślały ten ważny dla Was dzień. Dodatkowo wykorzystujemy bardzo popularne w ostatnich czasach dekoracje światłem oraz  inne akcesoria typu szkło, świeczniki, stojaki i wiele innych, o których trochę więcej znajdą Państwo w dziale oferta.

Siedziba firmy znajduje się w Zawierciu i to tu umawiam się na spotkanie z Parami Młodymi na burzę mózgów. Na takim spotkaniu dobieramy odpowiednią dekorację pod konkretną salę, kościół, suknie ślubną tak, aby wszystkie elementy miały swój wspólny punkt i oczywiście aby spełnić marzenie Młodej Pary. Czasami zdarza się tak, że Para Młoda nie ma możliwości osobistego spotkania. Jeżeli jest taka sytuacja wszelkie ustalenia załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną. Dla nas Dobry Klient to Zadowolony Klient.

Usługi nasze oferujemy na terenie województwa śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3446

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top