Moda ślubna Sarah

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2995/151620578357112600.png
Rybnik 38-530, woj. śląskie
Sobieskiego 7
tel.: 32 423 85 40
http://www.sarah.com.pl
sarah@sarah.com.pl
Moda ślubna Sarah - Rybnik

Prezentujemy nasze kolekcje na łamach czasopism branżowych. Jesteśmy równiez obceni na  targach ślubnych. Dzieki czemu wzmacnia się  nasza pozycja na rynku wpływając tym samym  na ogromne zainteresowanie naszymi produktami.

Możemy poszczycić się, iż  ubralismy do ślubu  II wice MISS POLONIA 2006 Judytę Mojżesz, która co roku prezentuje nasze kolekcje jak również  współpracą z MISS POLONIA 2010 Rozalią Mancewicz, która jako gość specjlany naszej firmy wystapiła na Międzyplanetarnych targach ślubnych oraz uczestniczyła w sesji zdjęciowej naszej nowej kolekcji 2012 – Brillant.Kolekcja  ta jest zainspirowana trendami w modzie ślubnej  z Barcelony,  Mediolanu i Paryża.

Moda ślubna SARAH jest znaną marką na polskim rynku i za granicą. Naszą najlepszą wizytówka i reklamą są  misterne wykonane suknie z dbałością o szczegóły.

Zapraszamy do naszych salonów , które znajdują się w Katowicach, Rybniku, Wodzisławie śląskim oraz Jastrzębiach Zdrój. Nasze kolekcje można takąże znaleść w salonach współpracujących,których to adresy znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1660

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top