Moda ślubna - Monika Pietrzak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3204/151619976610570700.png
Brodnica 15 87-3, woj. kujawsko-pomorskie
Wincentego Pola 15
tel.: 604 896 350
http://www.suknie-slub.com.pl
suknie21@interia.pl
Moda ślubna - Monika Pietrzak - Brodnica

Współpracujemy z producentami najbardziej znanych marek w modzie ślubnej, (m.in MSModa, AGNES) produkującymi suknie ślubne z najwyższej jakości tkanin i dodatków, jakie są dostępne na rynkach światowych.

Bogate wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej, wysoka jakość oraz przystępne ceny to cechy charakteryzujące suknie ślubne z firmy MS Moda oraz AGNES. Znalazły one już wielu nabywców w całej Polsce oraz za granicą

Dopełnieniem stroju są dodatki takie jak welony, stroiki, buty i rękawiczki oraz biżuteria. Sprzedajemy suknie sprowadzane na indywidualne zamówienie klientki, jak również wypożyczamy suknie z wielu posiadanych przez nas modeli.

Nasze kreacje to kolekcje dla Pań o wyszukanych gustach, ceniących sobie ponad wszystko jakość, styl i precyzję wykonania. Od wielu lat z wielką dumą i satysfakcją proponujemy Pannom Młodym tak prestiżowe kolekcje na światowych rynkach mody ślubnej jak MS Moda, Agnes, Duber, White Lady. Suknie cechuje bogate wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej, wysoka jakość oraz przystępne ceny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2005

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top