Miodunka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4350/149182172006568400.jpg
Koszalin 75-373, woj. zachodniopomorskie
Daleka 7
tel.: 605043316
http://miodunka.com.pl
kontakt@miodunka.com.pl
Miodunka - Koszalin

Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście – w dniu ślubu nie ma miejsca na kompromisy – to Wasze święto! Właśnie dlatego Miodunka proponuje możliwość modyfikacji istniejącej oferty, a także stworzenie od podstaw całkowicie nowego, spersonalizowanego projektu.

Dbałość o detale – wszystkie elementy wykonywane są własnoręcznie, począwszy od etapu projektowania po etap wydruku, wycinania, klejenia opakowania. To pozwala dołożyć nam wszelkich starań, aby produkt który trafi w Wasze ręce był najwyższej jakości oraz spełniał Wasze oczekiwania.

Jakość wykonania – do realizacji projektów Miodunka wykorzystuje materiały wysokiej jakości, co w połączeniu z zaawansowanymi technikami druku pozwala na uzyskanie naturalnych, trwałych i wiernych kolorów przygotowywanych zaproszeń.

Brak ograniczeń – nie ograniczamy Was pod względem minimalnej ilości zamówienia. Jeżeli Wasze przyjęcie jest bardziej kameralne, lub chcielibyście zamówić próbki kolekcji – z radością przygotujemy je dla Was.

Oferujemy Wam również profesjonalne doradztwo w zakresie stylistyki, kolorystyki, typografii oraz dodatków ślubnych. Skontaktujcie się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby dzień Waszego ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy !

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1070

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top