Milena Studio - Kasia i Mateusz Piotrowscy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2423/150999065446594700.png
Rzeszów 35-223, woj. podkarpackie
Spiechowicza 15/34
tel.: 792 095 985 lub 728 336 173
http://mateuszpiotrowski.pl
foto@mateuszpiotrowski.pl
Milena Studio - Kasia i Mateusz Piotrowscy - Rzeszów

*Kasia i Mateusz Piotrowscy*

Fotografia ślubna - Rzeszów, Podkarpacie, cały kraj.
Dwóch fotografów - jedna cena!

Jesteśmy fotografującym małżeństwem. Każde z nas trzyma w ręku aparat i patrzy na Was przez obiektyw z innej perspektywy. Dwóch fotografów to dwa różne punkty widzenia - jeden kobiecy, drugi męski - a obydwa się uzupełniają i żadna chwila nam nie umknie...

Możemy w tym samym czasie fotografować przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego. W kościele jedno z nas fotografuje Was z bliska, drugie np. z balkonu lub z końca kościoła - a wszystko to bez zbędnego zamieszania i przemieszczania się.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem Nikon - cztery pełnoklatkowe aparaty, sześć profesjonalnych lamp błyskowych i cała gama obiektywów zapewnia nam niezawodność - złośliwość rzeczy martwych nam nie grozi.

Obydwoje posiadamy uprawnienia Kurii Biskupiej do fotografowania w obiektach sakralnych podczas celebracji liturgicznych.

Sesje plenerowe wykonujemy najczęściej w innym dniu niż ślub - nie martwicie się wtedy o zabrudzenie strojów, czasu jest również więcej. Mamy wiele propozycji na miejsca plenerowe - wysyłamy je Wam na e-mail, z przykładowymi fotografiami z tych miejsc. Wybieracie sobie miejsce, w które jedziemy + ewentualnie tematy "po drodze" - pola, las, samotne drzewo itp.

W czasie fotografowania poruszamy się własnym samochodem, do którego zapraszamy Państwa Młodych w czasie wyjazdu na sesję plenerową. Dojazd do 100 km licznikowych gratis!

Termin oddania materiału wynosi maksymalnie 8 tygodni od daty pleneru. Jesteśmy terminowi. W czasie pracy nad Waszymy zdjęciami, na bieżąco umieszczamy gotowy materiał na naszej stronie, w Waszej prywatnej galerii zabezpieczonej hasłem. Dzięki temu Wy, Wasza rodzina i znajomi macie do nich od razu dostęp.

Zależy nam na dobrej atmosferze - od razu przechodzimy na "Ty", chyba, że sobie tego nie życzycie (powiedzcie nam po prostu o tym).

W Dniu Ślubu to Wy jesteście najważniejsi. Chwytamy ten dzień i oddajemy go w formie fotografii w Wasze ręce z największą starannością i zaangażowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w dziale "Pakiety", a także do spotkania i obejrzenia przykładowych fotoalbumów. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, stwarzamy możliwość dostosowania każdego zlecenia i ceny do Waszych oczekiwań.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2502

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top