Michał Wiśniewski Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2392/150650393573698900.png
Leszno 64-100, woj. wielkopolskie
Traugutta 20
tel.: 605 624 851
http://www.michalwisniewski.net
info@michalwisniewski.net
Michał Wiśniewski Foto - Leszno

Fotografia ślubna dla tych, którzy cenią jakość - reportaż i sesje plenerowe, piękne albumy, fotoksiążki i prezentacje DVD oraz galerie www. To wszystko znajdziecie Państwo w mojej ofercie.

Poszukiwania fotografa nie są sprawą łatwą, zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego najpewniejszym kluczem doboru powinny być zdjęcia. One są wizytówką fotografa i wyprzedzają marketing, ceny i inne - również istotne elementy.

O tym jak fotografuję możecie się Państwo łatwo przekonać oglądając malutką próbkę poniżej (mini galerię zdjęć tego ogłoszenia - zdjęcia można powiększać). Znacznie więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie:

www.michalwisniewski.net

oraz na moim blogu z galeriami par

www.blog.michalwisniewski.net

Proponuję kilka ślubnych pakietów z różnym zakresem dodatków. W ofercie mam zarówno tradycyjne wklejane albumy jak i eleganckie fotoksiążki oraz fotoalbumy na grubych kartach.

Mam przyjemność należeć do Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (FPFŚ) - grona selekcjonowanych, najlepszych fotografów tej branży w kraju. To gwarancja najwyższej jakości, solidności i uczciwości wobec Klientów.
Posiadam zgodę Kurii na fotografowanie ceremonii w kościołach.

Realizuję zlecenia w całym kraju. Najczęściej na terenie Wielkopolski, Dolnego Śląska i Lubuskiego, ale możliwy jest także dalszy dojazd.

Realizuję także zlecenia video - filmuję za pomocą cyfrowych lustrzanek i profesjonalnych systemów stabilizacji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2244

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top