Michał Brusiło

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2681/151662885823515100.png
Wrocław 23-411, woj. dolnośląskie
Prądzyńskiego 75/234
tel.: 502123421
http://film-slub.pl
mibru@interia.pl
Michał Brusiło - Wrocław

Film z wesela nie musi być zawsze taki sam. Powinien być ciekawy i Wasz. Ciekawy, żeby podczas oglądania nie chciało się co chwilę chwytać za pilota i "przewijać". Wasz, bo musi mieć w sobie coś oryginalnego, co wyróżni go od tysięcy innych. To moja zasada, która sprawia, że klienci są szczęśliwi.

Filmowaniem ślubów zajmuję się od 4 lat i mam szereg udanych produkcji, wielu zadowolonych i polecających mnie klientów. Jestem z Wrocławia, jednak filmuję w całym kraju.

Recepta na udany film wbrew pozorom jest dosyć prosta. Wystarczy traktować to jak pasję. Z każdym klientem spędzam tyle czasu ile potrzeba żeby ustalić, jaki film naprawdę chce, żeby to nie było tylko oglądanie przez kilka godzin "wójka Józka jedzącego rosół" :)

Mam na swoim koncie realizacje ze ślubów międzynarodowych (między innymi Polsko-Holenderskie czy Polsko- Amerykanskie), ślubów prawosławnych i greko-katolickich i wielu innych, które wymagają naprawdę dużego doświadczenia i zaangażowania.

Myślę, że nie bez znaczenia jest też fakt, że mam za sobą doświadczenie pracy w telewizji. Pozwala mi to na bardziej profesjonalne podejście do procesu tworzenia filmu.

Zapraszam.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1045

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top