Mgazyn ślubny - Zankyou

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1988/149166314764704300.png
Szczecin 71-441, woj. zachodniopomorskie
Niemierzyńska
tel.: 91 350 72 27
http://www.zankyou.pl
edyta.bochenek@zankyou.com
Mgazyn ślubny -  Zankyou - Szczecin

Strona Zankyou została stworzona, aby pomóc parom w zorganizowaniu swojego ślubu i wesela w taki sposób, w jaki naprawdę chcą przeżyć ten dzień.

Zankyou powstało w 2007 roku i obecnie jest marką międzynarodową obecną w 23 krajach. Jesteśmy przodującym portalem internetowym w Europie i Ameryce Łacińskiej. Ponad 350 tysięcy zarejestrowanych Par organizuje swoje wesele z pomocą Zankyou. Liczba Naszych czytelników przekracza rocznie 50 milionów.

Jeśli organizujesz swój ślub z Zankyou możesz także korzystać codziennie z dawki ślubnych inspiracji, szukać idealnych firm, którzy pomogą zorganizować Twoje wesele, a to wszystko zrobić za pomocą swojego telefonu. Tworząc swoją listę ślubną, to Ty decydujesz jaki prezent chcesz otrzymać (lista prezentów ślubnych, kliknij: zapisz datę)

W Zankyou chcemy pomóc Ci stworzyć Twój ślubny świat, w którym możesz bez ograniczeń kontaktować się z gośćmi oraz niezważająca na odległość i różnice cieszyć się Waszym szczęściem. Nasz zespół ponad 150 osób ze wszystkich części świata, którzy pracują, aby pomóc Ci w tym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1798

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top