Metaflora

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3915/149166318634083000.jpg
Warszawa 01-982, woj. mazowieckie
Kolejowa 11/13
tel.: 782 905 941
http://www.metaflora.pl
k.kok@metaflora.pl
Metaflora - Warszawa

Metaflora

Pracownia florystyczna Metaflora powstała z pasji tworzenia oraz chęci zaprezentowania kwiatów jako dzieł sztuki, krótkotrwałych, ale jakże pięknych, pozostawiających niezatarte wspomnienia oraz tworzących niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.

Zapraszamy do naszej pracowni, wszystkich którzy oczekują od dekoracji kwiatowych magii, sztuki i niezapomnianych wrażeń. Każda nasza kompozycja kwiatowa jest wyjątkowa, bo tworzona z myślą o indywidualnych pragnieniach odbiorcy. Dbamy by nasze prace nadążały za bieżącymi trendami, ale również często wracamy, do klasyki i elegancji, bo one zawsze są w modzie.

Metaflora – kwiatowe inspiracje – florystyka ślubna Warszawa – bukiety ślubne, dekoracje sal weselnych, wiązanki okolicznościowe oraz wystrój wnętrz.

Dobierzemy i wykonamy oryginalny bukiet ślubny, nawet ten najbardziej niekonwencjonalny. Dopasujemy go do sukni ślubnej, wzrostu i stylu urody panny młodej.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, dlatego prowadzimy kursy, warsztaty florystyczne, pokazy florystyczne oraz warsztaty decoupage.

Chcemy zaproponować nasze usługi również scenarzystom. Pomożemy w stworzeniu roślinnej scenografii. Sprawimy, że łąka, las czy ogród będzie wyglądał naturalnie i wiarygodnie.

Zapraszamy do współpracy Kasia I Ola Metaflora.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2301

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top