Meridius

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8969/150713053370639800.jpg
Gliwice 44-151, woj. śląskie
Lekarska
tel.: 722 022 161
http://meridius.samochody-weselne.pl
meridiusinfo@gmail.com
Meridius - Gliwice

Citroen Traction Avant 11B Familiale - ten piękny w 100% oryginalny samochód został profesjonalnie odrestaurowany i dopieszczony w każdym szczególe, dzięki czemu robi niesamowite wrażenie na gościach weselnych swoją niecodzienną zabytkową sylwetką z lat 30, z dużym przestronnym wnętrzem wykończonym białą skórą, zapewniające pasażerom niebywałą przyjemność z podróżowania w retro stylu.

Dzięki ślubnej białej kolorystyce i chromowanym elementom nadwozia samochód ten idealnie podkreśla uroczysty charakter ślubu.

Samochód wynajmowany jest razem z kierowcą i przystrojeniem na terenie całego kraju - ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca rozpoczęcia oraz trasy przejazdu samochodu.

W ofercie dodatkowo posiadam możliwość rozwożenia gości weselnych mikrobusem 8-osobowym.

Serdecznie zapraszam

Paweł Wolski

Citroen Traction Avant 11B Familiale jest rzadko spotykaną najdłuższą wersją kultowego samochodu, który stał się ikoną francuskiej motoryzacji. Auto zrewolucjonizowało przemysł motoryzacyjny w latach 30-tych dzięki wielu innowacjom w rozwiązaniach technicznych m.in. seryjnie stosowanego napędu przedniego oraz karoserii samonośnej. Jego nadwozie po raz pierwszy w historii motoryzacji zostało wyrzeźbione z gliny w 1934 roku przez słynnego włoskiego artystę Flaminio Bertoniego, natomiast zawieszenia i hamulce skonstruowł Ferdynand Porsche dzięki czemu samochód posiada niesłychanie dobre właściwosci jezdne i rewelacyjny komfort podróży.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1094

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top