Memories Vacations

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3720/149166318117492600.jpg
Kraków 30-307, woj. małopolskie
Barska 61/12
tel.: 12 30 77 222
http://www.memories.pl
kontakt@memories.pl
Memories Vacations - Kraków

Jesteśmy touroperatorem organizującym luksusowe podróże dopasowane do indywidualnych potrzeb Naszych Klientów.

Oferujemy coś więcej niż wakacje – oferujemy Memories, czyli wyjątkowe atrakcje i przeżycia, które pozostawią niezapomniane wrażenia.

Nasze zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność towarzyszyć będzie Państwu od momentu złożenia zapytania aż do powrotu z wakacji.

Memories Vacations to biuro podróży specjalizujące się w organizacji wyjątkowych luksusowych podróży do egzotycznych krajów. Podróż poślubna z Memories to gwarancja niezapomnianych wrażeń, wielu romantycznych chwil i doskonałego wyboru hoteli i atrakcji. Nowożeńcy mogą być pewni beztroskiego wypoczynku, gdyż wszystko zostanie idealnie zaplanowane i dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Na wyjątkową podróż poślubną polecamy ekscytujące safari w Tanzanii lub Kenii połączone z wypoczynkiem na Zanzibarze, rajskie plaże Mauritiusa lub nieziemsko piękną Polinezję Francuską. Dla aktywnych par proponujemy pełne atrakcji oraz spotkań z kulturą i historią podróże do Azji Pd.-Wsch. Fanów sportów wodnych zachwycimy propozycjami nurkowania, snorkowania czy surfowania w najpiękniejszych zakątkach świata. Zapraszamy do kontaktu!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3949

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top