Medestetique Dominika Holiat

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/905/149166313215164900.jpg
Kraków 30-838, woj. małopolskie
Telimeny 17/26
tel.: 12 266 27 44
http://www.zabiegi.net/medestetique-dominika-holiat_salon.html
gabinet@krakcened.pl
Medestetique  Dominika Holiat - Kraków

Firma Medestetique prowadzi gabinet Kosmetyczny oraz Centrum Szkoleniowe Kosmetyczek Oferuje kompleksową pielęgnacje twarzy i ciała dla Pań i Panów. Posiadamy najnowszy system do mikrodermabrazji, pillingu.

Wykonujemy profesjonalny makijaż (w tym także okolicznościowy) i zabiegi tradycyjne.

W naszej placówce szkoleniowej organizujemy kursy zawodowe i doskonalące. Poprzez działalność, którą prowadzimy, pomagamy naszym kursantom odnaleźć właściwą drogę zawodową, poszerzyć zainteresowania, podnieść kwalifikacje lub całkowicie zmienić profesję.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom nasi absolwenci pracują w swoim zawodzie w kraju i za granicą.
Niektórzy z powodzeniem otworzyli i prowadzą własną działalność.
Wiele osób, które posiadają swoje placówki dzięki naszym szkoleniom rozszerzyło swoją ofertę dla klientów.

Kursy doskonalące pozwoliły pracodawcom podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników a tym samym doprowadziły do wzrostu jakości świadczonych przez nich usług.

Duża konkurencja na rynku, wymagający klienci, coraz wyższy poziom wiedzy kursantów oraz rosnące zainteresowanie naszą ofertą przyczyniły się do poszerzenia profili szkoleń i  wprowadzenia nowych zagadnień.

Wszystkie szkolenia i kursy są autorskie. Prowadzone przy pomocy różnorodnych technik. To sprawia, że nasi kursanci wynoszą z nich to co najlepsze by później wykorzystać całą przekazaną przez nas wiedzę merytoryczną i zdobyte umiejętności praktyczne w swoim życiu zawodowym.
Każde szkolenie czy też kurs dostosowane są do potrzeb i możliwości danej grupy, co jednak  nie  wpływa na ich  poziom  i realizowany program.

Nasz zespół szkoleniowy tworzy grupa młodych, ambitnych i kreatywnych osób. Podchodzimy z pasją i zaangażowaniem do wszystkich nowych projektów.

Wyróżnia nas elastyczność, znajomość rynku, umiejętność pracy w zespole, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i pasja każdej z osób,  które doprowadziły nas do celu i pomogły w osiągnięciu sukcesu.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3237

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top