MDfotografia S.C. Magdalena Burek Daniel Jędzura

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2031/150651683616023600.png
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Wolności 299
tel.: 792 24 25 24
http://www.mdfotografia.pl
kontakt@mdfotografia.pl
MDfotografia S.C. Magdalena Burek Daniel Jędzura - Zabrze

Podczas tego jedynego, najważniejszego dnia, będziemy Wam towarzyszyć, by zatrzymać w kadrze chwile, uczucia, momenty - Wasze i Waszych bliskich. Zdjęcia będą emanowały ładunkiem dobrych emocji, by wracając do nich po latach poczuć raz jeszcze to cudowne uczucie ekscytacji i miłości.

Działamy jako dwuosobowa spółka fotografów i fotografujemy w dwie osoby (nie ma mowy o pominiętych ujęciach, dwa różne punkty widzenia, dodatkowo dysponujemy przenośnym zdalnie wyzwalanym zestawem oświetlenia, dzięki któremu nie ma dla nas znaczenia czy fotografujemy w ciemnych, czy jasnych warunkach). Fotografując we dwoje ukażemy Wam dwa różne spojrzenia.

W ramach oferowanej usługi otrzymują Państwo:

- obsługę dwóch fotografów do godz. 01.00 (każdy z fotografów oczywiście posiada zezwolenie wydane przed Kurię na fotografowanie w kościele)
- przygotowania
- ceremonia
- wesele
- plener w innym dniu - gorąco polecamy to rozwiązanie, gdyż mając dużo więcej czasu możemy pojechać w każde miejsce i stworzyć coś wyjątkowego - w razie potrzeby dysponujemy również studiem fotograficznym Wykonujemy zdjęcia ślubne na terenie całej Polski.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3051

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top