Maya

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3952/151791359014392900.jpg
Warszawa 03-289, woj. mazowieckie
Skarbka z Gór 15U lokal 11
tel.: 695 213 050
http://studiomaya.pl
zmaya@g.pl
Maya - Warszawa

Aby stworzyć niepowtarzalne wzornictwo, trzeba czerpać wiele inspiracji z otaczającego nas świata. Zespół tworzący Studio Maya, od wielu lat pasjonuje się niestandardowym wzornictwem. Zamiłowanie do wykonywanej pracy, spowodowało niemal nieograniczone możliwości artystyczne, którymi pragniemy się dzielić z każdym naszym klientem. Klienci zamawiający u nas zaproszenie na ślub, przekonali się, że wkładamy całe serce w to, co robimy.

Udowodniliśmy naszej konkurencji, że zaproszenia na wesele, nie muszą być drogie. Ponadto oferujemy elegancki grawer na szkle lub drewnie oraz eleganckie rękodzieła Sprawdź nasze umiejętności i wybierz coś dla siebie!

To, że proponujemy tak szeroką gamę zaproszeń ślubnych, na wesele, kartek firmowych, biznesowych, upominków dla Kontrahentów, Klientów oraz gadżetów firmowych nie jest dziełem przypadku. Stanowimy kreatywny zespół młodych ludzi, pełnych inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych kartek okolicznościowych, upominków oraz przedmiotów do ręcznego ozdabiania, które zadziwiają świat. Duża kreatywność i nieograniczone źródło możliwości pozwalają nam tworzyć kolekcje zapadających w pamięć gadżetów praktycznie dla każdego.

Spełniając oczekiwania Klientów w naszym warszawskim Studiu wciąż staramy się podążać za nowymi trendami, wprowadzając nowe kolekcje zaproszeń, kartek i innych ważnych marketingowo upominków. Robimy je ze szczególnym ukłonem w stronę firm, co nie przeszkadza, by z naszej propozycji przykładowo zaproszeń na ślub/wesele, bal korzystały osoby prywatne, nie tylko z województwa mazowieckiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1762

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top