Maxsem

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/579/149166312906390500.jpg
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Al. 1000 Lecia 2a
tel.: 502 038 333
http://www.maxsem.pl
maxsem@wp.pl
Maxsem - Biała Podlaska

Oferujemyy fajerwerki - Maxsem.pl w swojej ofercie posiada petardy, wyrzutnie oraz inne fajerwerki amatorskie czyli takie, na które nie wymagane jest zezwolenie na zakup. Organizujemy pokazy pirotechniczne na różnego rodzaju imprezach wykorzystując do tego fajerwerki profesjonalne oraz amatorskie klasy 1.4G.

Szukasz fajerwerków na Sylwestra, wesele lub inną okoliczność i nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać najlepsze fajerwerki z naszego asortymentu!

"Nocne niebo" rozświetlone pięknymi kolorowymi efektami to doskonały akcent podnoszący prestiż imprezy, który na długo pozostaje w pamięci uczestników. 

Nasza firma dysponuje szeroką ofertą programową, która dopasowana jest w sposób indywidualny do potrzeb, budżetu i terenu realizowanego pokazu, obsługujemy imprezy typu: festyny, jubileusze, dożynki, imprezy lokalne oraz śuby i sylwestra. Dodatkowym atutem naszej firmy są atrakcyjne ceny i bogata oferta bazująca na najnowszych trendach i stylach stosowanych w tej profesji.

Nasze produkty testujemy osobiście w Chinach i dostarczamy na rynek polski bezpośrednio od producentów.
Jako profesjonaliści posiadamy pełny zakres uprawnień do wykonywanej działalności, oferujemy pokazy tylko na atestowanym towarze w pełni bezpiecznym, a efekty wizualne zaspokojć oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanego widza.

Fontanna sięgająca kilku metrów, świetny efekt, robi wrażenie! Oferowane przez nas fajerwerki są najwyższej jakości.  ...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2884

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top