Maxmultimedia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1471/151679051257868900.png
Kwidzyn 82-500, woj. pomorskie
Radzyńska 18b
tel.: 505 429 070
http://www.maxmultimedia.pl
maxmultimedia@tlen.pl
Maxmultimedia - Kwidzyn

Wideofilmowanie - czyli uwiecznianie ruchomych scen – jest jednym z naszych zadań, które staramy się wykonywać perfekcyjnie!  Pod uwagę bierzemy, każde życzenie naszego klienta, chcemy aby nagranie było dobrze zilustrowanym, krótkim urywkiem z życia.

Na filmowanie przeznaczamy Maxymalną ilość danego czasu. Dodatkowo stosujemy własne oświetlenie aby zapewnić Państwu jak najlepszy efekt filmu wideo. Używamy dodatkowych rejestratorów dźwięku, aby wyeliminować np. echo w kościele, a to już znacznie zwiększa klase filmu. Gotowy film wideo zapisujemy na zaawansowanych technicznie płytach DVD i Blu-ray disc stosując wyłącznie nośniki renomowanych firm. Płyty DVD i Blu-ray disc są jednocześnie łatwe w obsłudze. Istnieje możliwość zgrania filmu na przenośny dysk.

Co zrobić, aby film wideo był jeszcze bardziej ciekawy?
 
Decydując się na wideofilmowanie należy pamiętać o tym, że jest to pamiątka na całe życie. Nasza firma w tym celu udostępnia Państwu wiele możliwości, m.in. wzbogacamy film wideo o specjalnie zaaranżowane sceny  w jakości HD - zapewniającej bardzo wysoką jakość filmu wideo. Oferujemy także wykorzystanie dźwięku wielokanałowego, co pozwala na zwiększenie poczucia otoczenia dźwiękiem.  W przypadku różnego rodzaju uroczystości istnieje również możliwość naniesienia na ścieżkę dźwiękową lub na ścieżkę napisów komentarzy lub śmiesznych wypowiedzi klienta jak i zarówno gości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z powyższych usług! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości bardzo prosimy o kontakt – postaramy się jeszcze raz dokładnie przedstawić naszą ofertę i dobrać odpowiednią do Państwa oczekiwań.

Najczęściej nagrywamy w miastach: Kwidzyn, Sztum, Malbork, Elbląg, Grudziądz, Prabuty, Iława, Trójmiasto ( Gdańsk, Sopot, Gdynia ), Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Koszalin, Krynica Morska, Sztutowo, Tczew, Kościerzyna, Gniew, Pelplin, Pasłęk, Dzierzgoń, Sadlinki.

Posiadamy doświadczenie w nagrywaniu: ślubów, wesel, plenerów, teledysków, studniówek, balów, polowań, spotów reklamowych, nagrań w studio, komunii, chrzcin, święceń kapłańskich (prymicji)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1998

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top