MAX DANCE Studio Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/64/149166312315457500.gif
Białystok 15-453, woj. podlaskie
Nowy Świat 2 (I piętro)
tel.: 85 676 18 12 lub 500 204 400
http://www.maxdance.pl
biuro@maxdance.pl
MAX DANCE Studio Tańca - Białystok

STUDIO TAŃCA MAX DANCE to miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.
 
W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia,  oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych.
 
Dzięki tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie - od dostojnych, salonowych walców poprzez gorące klimaty latino i energetycznej zumby®

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i udział w wielu tanecznych seminariach, programach telewizyjnych, itp. sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość  poznawania kultury tanecznej całego świata. W taki właśnie sposób wprowadziliśmy na Podlasiu LATINO SOLO, CUBAN JAZZ, FREESTYLE,  LATINO DANCE, ZUMBA®.

Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne i profesjonalne nagłośnienie.Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.

Z poważaniem,
MAX DANCE

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3330

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top