Maribu Video-Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1121/149166313432347700.jpg
Rumia , woj. pomorskie
Stoczniowców 11/8
tel.: 601 653 946
http://strona w "przebudowie" - proszę dzonić po bliższe informacje
maribu@list.pl
Maribu Video-Studio - Rumia

"MARIBU" na rynku usług wideo i foto istnieje od 1992 r. Jesteśmy małą rodzinną firmą która postawiła na jakość swoich usług i przystępność dla klienta. Ciągle ulepszamy swoje usługi i produkty.

Mamy duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt i opanowaliśmy technikę zaawansowanego montażu cyfrowego.

Współpracujący z nami operatorzy wykonują prace dla telewizji, a fotografowie dla czasopism trójmiasta.

Posiadamy i przekazujemy rzetelną wiedzę o dobrych współpracujących z nami wykonawcach realizujących śluby i wesela. Proponujemy sprawdzone zespoły, lokale, obsady dobrych kuchni weselnych, dekoratorki samochodów i sal balowych, wypożyczalnie limuzyn, itd.

Zobaczcie Państwo, jak my to robimy, a nabierzecie do nas zaufania. Naszą naczelną zasadą jest uczciwe handlowe podejście do klienta i jego satysfakcja z naszej pracy.

W ramach reportażu ślubnego wykonujemy sesje plenerowe. Są to sesje FOTO i WIDEO w miejscach wybranych przez parę młodą, bądź też w naszych sprawdzonych miejscach z fotograficzną przyrodą, starymi fotogenicznymi budowlami, morzem, wodą itp. Współpracujemy również z fotografami mającymi własne atelier.

Potrafimy pokazać uroczysty nastrój w domu rodziców i w kościele. Z sali balowej oddamy klimaty i nastroje wesela i wesołej zabawy. Utrwalimy Wam całą galerię postaci biorących udział w tym rodzinnym spotkaniu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2714

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top