Marco

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/446/149166312758600000.jpg
Opole 45-020, woj. opolskie
Rynek 17
tel.: 77 456 41 02
http://www.phu-marco.pl
marco@phu-marco.pl
Marco - Opole

Firma  na opolskim rynku istnieje już ponad 20 lat. Dziś pod szyldem działają 4 ekskluzywne salony obuwia damskiego i męskiego, odzieży męskiej oraz bagażu podróżnego światowej firmy SAMSONITE.

Dla klientów opolskich sklepów   oznacza miejsca, w których można zrobić naprawdę udane zakupy. Nowoczesne estetycznie urządzone wnętrza, szeroka oferta znakomitego obuwia, a nade wszystko profesjonalna obsługa, doskonale znająca zawodowe arkana sprawia, że klienci wychodzą od nas zadowoleni.

Wiemy, że ludzie pragną otaczać się rzeczami wysokiej jakości, dlatego staramy się, aby stylistyka jak i wykonania produktów z naszej oferty były na jak najwyższym poziomie. Zapraszając do naszych sklepów, jesteśmy stale otwarci na sugestie naszych klientów, które pozwolą nam, aby nasze usługi i oferta były bogatsze i uwzględniały wszystkie potrzeby.

Marco zawsze stara się żyć problemami swoich klientów ale także i ich pragnieniami. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli się cieszyć czasem spędzonym w naszych sklepach. W związku z tym naszymi partnerami handlowymi są najlepsze firmy na rynku nie tylko europejskim, ale i światowym. W sklepie w MARCO Rynek oferujemy obuwie m.in.: ECCO, PIKOLINOS, CLARKS, TOMMY HILFIGER, TIMBERLAND, CAMPER, AEROSOLES, BIRKENSTOCK natomiast na ulicy Ozimskiej stworzyliśmy dla Państwa Salon GINO ROSSI ze stoiskiem firmowym wysokiej klasy bagażu podróżnego SAMSONITE.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3691

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top