Marcin Niewalda - Fotograf Ślubny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2583/149166316038594700.jpg
Kraków 31-072, woj. małopolskie
Kraków
tel.: 507 353 040
http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_marcin_krakow_f474.html
slub@okiem.pl
Marcin Niewalda - Fotograf Ślubny - Kraków

Tworzę fotografie szczere, żywe, naturalne. Najważniejsze są dla mnie autentyczne emocje. Oczywiście doskonale wiem też jak ustawić rodzinę do pięknego zdjęcia jeśli trzeba. Nie narzucam się podczas robienia zdjęć.

Wykonywałem już zdjęcia ślubne w Niemczech, we Francji i na Białorusi, także sesję w Chinach i oczywiście wiele w Polsce. Mam ogromne doświadczenie, dobry sprzęt, słynne wyczucie klimatu i zawsze mnóstwo nowych pomysłów.

O ofercie fotografii ślubnej

Oferta standardowa u mnie obejmuje reportaż od malowania się Panny młodej do oczepin (kilkanaście godzin towarzyszenia parze i rejestrowanie wszystkich wydarzeń). Zdjęcia w ilości ok. 2000 przekazywane są już przygotowane na płycie DVD lub pen-drivie. Mając ogromne doświadczenie służę też innymi poradami organizacyjnymi, przygotowanie albumów, fotoksiążek, obrazów olejnych, udostępniam kontakty do sprawdzonych kamerzystów, muzyków, cateringu itp a nawet możemy przygotować całe wesele w niezwykłym stylu (np. dworskim, sportowym, baśniowym, kosmicznym, techno, zamkowym, przaśnym...). Na miejscu uratowałem wiele razy sytuację mając ze sobą potrzebne drobne rzeczy o których nikt nie pomyślał (np. krople do oczu, gdy mamie Pani Młodej wpadł drzazga). Dzięki współpracy ze mną możecie zapomnieć o problemach.

Zapraszam na kawę - podstawa to wiedzieć, jakie WY chcecie mieć zdjęcia.

Uwaga! - Szczególnie polecam współpracę z bardzo tanim i dobrym kamerzystą, oraz wizażystami. Do wyboru także więcej osób z tych profesji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2418

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top