Mar-Dar Usługi Foto-Video

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2710/150962383743618200.png
Kraśnik 23-210, woj. lubelskie
Zawadzkiego 3A /24
tel.: 506 316 513 lub 81 825 69 28
http://mar-dar.pl
mardarkos@interia.pl
Mar-Dar Usługi Foto-Video - Kraśnik

Miejsca gdzie wykonujemy usługi  to głównie Kraśnik, Lublin oraz ich bliższe i odleglejsze okolice.

Potrzebujecie Państwo profesjonalnego uwiecznienia wyjątkowych chwil z Waszego życia? Ślub, wesele, chrzciny, komunię świętą, urodziny a także inne wyjątkowe chwile pragniemy pomóc zachować Państwu na zawsze w postaci cyfrowej np. na nośnikach DVD,
Blu-Ray, CD lub na papierze fotograficznym.

Posiadamy licencje Archidiecezji Lubelskiej do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych.

Oferujemy:

Fotografowanie,  filmowanie w formatach SD lub HD (reportażowe i plenerowe) oraz profesjonalny montaż nieliniowy i obróbkę cyfrową również z materiałów dostarczonych, powierzonych nam przez Was. Wykonujemy zdjęcia i filmy a także tworzymy prezentacje multimedialne będące połączeniem tych filmów i zdjęć. Tworzą one interesującą całość i w połączeniu z animacjami oraz efektami graficznymi, które wykonujemy zgodnie z życzeniami oraz upodobaniami zamawiajacego, są efektowną pamiątką ważnych wydarzeń.

Możliwość fotografowania i filmowania przez dwie osoby, dwiema kamerami co poprawia znacznie możliwości montażu filmu i pozwala na uzyskanie znacznie lepszego efektu końcowego tego montażu. Fragmenty wykonanych przez nas filmów można obejrzeć na podstronie Video.

Po każdej sesji fotograficznej otrzymujecie wszystkie zdjęcia w postaci cyfrowej na nośniku DVD, Blu-Ray lub CD oraz możliwość wykonania tradycyjnego albumu z odbitkami na papierze fotograficznym lub samych odbitek. Niektóre wykonane przez nas fotografie można obejrzeć na podstronie Fotografia.
Retusz cyfrowy zdjęć np. w sytuacji, gdy posiadacie Państwo stare fotografie zniszczone m.in. wpływem czasu, a będące ważnymi pamiątkami.

Indywidualny nadruk na płytach DVD i okładkach dla nich. Możecie sami zadecydować co ma być nadrukowane na płytkach i ich okładkach, a także dać własny projekt lub pliki graficzne, które mają być wykorzystane. Poniżej można zobaczyć przykłady nadruków.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1743

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top