Małgorzta Kulczyk i Arkadiusz Nowakowski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3237/151817325622907200.jpg
Piaseczno 05-500, woj. mazowieckie
Kościuszki 11
tel.: 501 121 576
http://www.szkolatanca.com
info@szkolatanca.com
Małgorzta Kulczyk i Arkadiusz Nowakowski - Piaseczno

Jesteśmy instruktorami z wieloletnim stażem turniejowym i instruktorskim. Posiadamy licencję Ministerstwa Kultury i Sztuki. Szkołę tańca w Piasecznie prowadzimy niezmiennie od roku 1994. W tym długim okresie możemy pochwalić się ogromną ilością kursantów. Dzięki nam wiele par wyglądało przepięknie na swoim weselu a także dobrze bawiła się na wielu imprezach. Nauczyliśmy tańczyć nawet tych którzy uważali, że nigdy nie nauczą się tańczyć. Taniec i zarażanie nim innych sprawia nam wiele radości i satysfakcji i miło Nam usłyszeć od "tych na początku opornych" ze warto było dać się przekonać i przyjść na kurs.

Prowadzimy zajęcia w różnych grupach zaawansowania, tj. początkujący, średnio zaawansowani i zaawansowani. Niektórzy kursanci z grupy zaawansowanej są z nami już szósty - siódmy rok. Specjalnie dla Par Młodych organizujemy przyspieszone kursy, na których całą uwagę skupiamy na tańcach niezbędnych podczas wesela, a przede wszystkim na tym jedynym i niepowtarzalnym pierwszym tańcu.

Zajęcia prowadzimy w parze przez co dużo łatwiej jest nam trafić do wyobraźni kursantów i pokazać jak wszystko powinno wyglądać.

Zapraszamy pary chcące przygotować się do wesela, proponujemy dwie formy zajęć:
1) Lekcje indywidualne
2) Zajęcia grupowe.

Zapraszamy na specjalnie przygotowane programowo grupowe kursy tańca dla Narzeczonych, przygotowują one Młodą Parę do weselnej nocy. Zapraszamy także świadków i inne osoby które chcą nauczyć się szybko tańczyć najbardziej potrzebnych tańców.

Kurs obejmuje:
Walce wiedeński i angielski (czyli Wasz pierwszy taniec), Tango, Disco Samba, Disco Swing

Te tańce pozwolą Wam przetańczyć całą noc bez stresu i dobrze się bawić.

Wzystkie nasze oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1585

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top