Makon. Salon mody męskiej

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2892/153665925791767600.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Leszczyńska 20
tel.: 33 484 08 25
http://www.makon.pl
makon@makon.pl
Makon. Salon mody męskiej - Bielsko-Biała

Makon. Salon mody męskiej

Odzież naszą wyróżnia przede wszystkim fasonem, jakość, stylistyką oraz  perfekcyjnym wykończeniem.
Stawiamy na klasyczne fasony ale nie zapominamy o zapewnieniu naszym klientom poczucia indywidualności oraz komfortu noszenia w  tworzonej przez nas odzieży.

Firma Makon istnieje na rynku polskim od 1988 roku. Od początku naszej działalności postawiliśmy na wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów prężnie zdobywając rynek i przyjmując za główne cele elegancje, szyk, aktualne trendy mody oraz zadowolenie klienta

Nasza firma w oparciu o długoletnia tradycję specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej tj.: garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki.

Dzięki doskonałemu połączeniu sztuki krawiectwa ze zdobytym doświadczeniem dbamy o każdy detal produkowanych przez nas wyrobów. Odzież nasza wyróżnia się przede wszystkim fasonem, stylistyką, jakością oraz niezmiennie precyzyjnym wykończeniem.
Stawiając na klasykę nie zapominamy o zapewnieniu naszym klientom poczucia indywidualności oraz komfortu noszenia produkowanych przez nas wyrobów.
O jakości naszych wyrobów, oprócz wykonania, świadczą starannie dobrane tkaniny importowane z najbardziej prestiżowych włoskich i niemieckich fabryk.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1643

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top