Makijaże i Fryzury

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2927/151783843589638100.jpg
Katowice 40-353, woj. śląskie
Sikorskiego
tel.: 502 628 691
http://www.makeupslubny.pl
joanna@makeupslubny.pl
Makijaże i Fryzury - Katowice

SWOJE USŁUGI OFERUJĘ NA TERENIE CAŁEGO ŚLĄSKA, A TAKŻE W MAŁOPOLSCE.

DOJADĘ DO KLEINTA WE WSKAZANE MIEJSCE PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH

O MINIE CIĘ STRES DROGA PRZYSZŁA PANNO MŁODA, ZWIĄZANY Z KORKAMI, POŚPIECHEM- PRZYBEDĘ ABY WYKONAĆ MAKIJAŻ I FRYZURĘ ŚLUBNĄWE WSKAZANE MIEJSCE  BYŚ SPOKOJNIE MOGLA PRZYGOTOWAC SIĘ DO TEGO WYJATKOWEGO DNIA W ZACISZU DOMOWYM.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ ABY WSTEPNIE ZAPOZNAĆ SIE Z MOJA PASJĄ :))

Najlepiej wyrażam się przez moją pracę i podczas spotkań z klientkami, więc wsparłam się tutaj opisem pod przygotowaną przeze mnie stylizacją do sesji zdjęciowe dla jednego z magazynów ślubnych.

"Perfekcyjne połączenie śląskiego profesjonalizmu oraz umiłowania porządku z finezją i artystyczną duszą.

Wykształcenie skłaniające się ku dyplomacji oraz przyglądanie się wielu kulturom-dzięki pracy w agencji prasowo-fotograficznej w Paryżu, zaowocowało indywidualnym podejściem do każdej klientki i otwartością na jej potrzeby, kaprysy i niepowtarzalny styl.

Współpraca z włoskimi stylistami ślubnymi oraz wytrwałe podnoszenie kwalifikacji- zwłaszcza kosmetyka, kosmetologia i wizaż znalazło wyraz w niekonwencjonalnym podejściu do makijażu, fryzur i wizerunku przygotowywanej przez nią kobiety.

O niepowtarzalności tworzonych przez nią kreacji stanowią zdolność widzenia kolorów w wielu barwach, prawdziwa pasja i konsekwencja w kreowaniu wizerunku.

Prywatnie: mama wesołej Tosi,kochająca żona Tomasza i dobra dusza potrafiąca wyciągnąć pomocną dłoń do wszelkiego stworzenia w potrzebie-o czym przekonały się przygarnięte koty: Ed, Szymon i Miecia".

Na kilka słów ode mnie o makijażach i ślubnych stylizacjach zapraszam na bloga.

Chciałabym, był on miejscem spotkań z Pannami Młodymi, z którymi miałam przyjemność być w Ich Wielkim Dniu. Opisując makijaże i fryzury chcę powspominać, ale także zainspirować przyszłe Młode Panie, z którymi mam nadzieję przeżywać Dzień Ślubu w przyszłości.

Do zobaczenia zatem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2094

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top