Magiczna Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2527/149166315933638400.jpg
Gorzów Wielkopolski 66-400, woj. lubuskie
Londyńska
tel.: 605 572 571
http://www.magicznafotografia.pl
kontakt@magicznafotografia.pl
Magiczna Fotografia - Gorzów Wielkopolski

Serdecznie Witam !

Mam na imię Sebastian i jak mówią niektórzy jestem fotografem, właścicielem mojej małej firemki i kimś tam jeszcze. Nie będę się rozpisywał jakim to jestem cudownym fotografem i jak fotografia zmieniła moje życie, bo to pisze każdy, po prostu napiszę Kilka słów o Sobie i swojej pracy.

Magiczna Fotografia to coś więcej niż tylko zdjęcia, to ułamki sekund uchwycone w kadrze, to cząstka Mnie, którą oddaję pracując dla Was zawsze na 110 procent, to wspaniała zabawa i niezapomniane chwile spędzone z Wami podczas uroczystości a także pleneru, wszystko po to by otrzymane ujęcia mogły cieszyć, wzbudzać emocje i uczucia, by stały się dla was bezcenną pamiątką na lata by były … po prostu Magiczną Fotografią.

W tym ważnym dla was dniu, staram się być niewidzialny a czasami pomocny, będąc jednak otwartym na wasze pomysły i propozycje, tak aby ten dzień pozostał wyjątkowym w każdej minucie. Praca ze mną to wspaniała przygoda, pełna radości i uśmiechu oraz maksymalnego luzu, a podczas plenerów gwarantuję wam niesamowitą zabawę masę śmiesznych sytuacji i totalny brak pozowania wszystko po to by uchwycić naturalne piękno waszego uczucia.

Mogę zagwarantować, że nie otrzymacie ode mnie 1000 czy 3000 zdjęć ! Każdemu z moich klientów oferuję starannie wyselekcjonowane i ręcznie obrobione fotografie pod względem graficznym i kolorystycznym, tak aby jeszcze mocniej zachować w waszej pamięci niezwykłość tego pięknego dnia na zawsze.

Jeśli chociaż odrobinę zainteresowałem was tym długim tekstem, to naprawdę gorąco zapraszam na spotkanie przy pysznej kawie. Na spokojnie będę mógł opowiedzieć Wam wszystkie aspekty mojej pracy, pokazać pełne Portfolio, oraz uzgodnić szczegóły wszystkich waszych fotograficznych marzeń, które dla was zrealizuję.
 

Z wyrazami szacunku

Sebastian J.   - MagicznaFotografia.pl -

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1702

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top