Magda Maleta

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3104/149166316818846900.png
Sławków 41-260, woj. śląskie
PCK
tel.: 602 752 801
http://https://pl-pl.facebook.com/pg/maleta.magda/about/
magdamaleta@gmail.com
Magda Maleta - Sławków

Ślub to jeden z najważniejszych chwil w życiu. Warto więc w tym dniu wyglądać naprawdę idealnie i wyjątkowo. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnej wizażystki, koniecznie zadzwoń i umów się już dziś. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientek, usługa wykonywana jest w ich domu.

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Olkusza, Będzina, Jaworzna. Pracujemy na najlepszych kosmetykach i podążamy za najnowszymi trendami. Dla rodziny Pani młodej przewidziany jest rabat. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Zapraszamy :)

W życiu ważne są marzenia. Bo kto nam zabroni marzyć? Nic przecież do tego nie potrzeba. Może czasem tylko zachodu słońca i kubka gorącej czekolady… Marzenia nadają barw codziennej szarości życia, są chwilą, w której wszystko, co złe ulatuje a pozostaje tylko to, co najpiękniejsze. I nie są głupcami ci, którzy gonią za marzeniami, o nie! Bo przecież marzenia się spełniają, gdy tylko mocno się w nie uwierzy! 

To naprawdę ogromna frajda móc towarzyszyć kobietom w ważnych chwilach ich życia, być jedną z cząstek składowych ich szczęścia. Poprzez doskonały makijaż dodawać im pewności siebie, budować poczucie własnej wartości i wydobywać to, czego do tej pory same nie potrafiły podkreślić. Sprawić by były szczęśliwe, bo są tego warte!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1464

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top