M i A Catering

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/860/149166313181555800.gif
Biskupice 61-065, woj. wielkopolskie
Barcinek 16
tel.: 602 457 307 lub 606 220 050
http://www.mia.poznan.pl
mia@mia.poznan.pl
M i A Catering - Biskupice

MiA CATERING -  Organizator cateringu

Dodajemy wydarzeniom smaku! Jako firma cateringowa z zacięciem do eventów od lat dbamy o menu i inne aspekty uroczystości firmowych – integracji dla pracowników, szkoleń czy bankietów okolicznościowych oraz uroczystości rodzinnych. Zapewniamy profesjonalny catering wraz z obsługą, o którego poziom dba zespół naszych kucharzy i kelnerów. Dzięki nim oraz serwowanym przez nich potrawom i przekąskom Twoi goście na długo zapamiętają wspólnie spędzony czas.

Jako organizator imprez mamy do dyspozycji nowoczesny obiekt zlokalizowany w urokliwej, otoczonej lasami okolicy. Centrum Eventowe Barcinek to doskonałe miejsce na wesele, uroczysty bankiet, jak również biesiadę w plenerze pod Poznaniem. Dzięki niemu oraz doświadczeniu zdobytemu przy prowadzeniu firmy cateringowej, organizacja imprez z nami staje się kulinarną przygodą w otoczeniu zieleni i eleganckich wnętrz.

Zapewnij swoim Gościom niezapomniane doznania smakowe z pomocą naszych kucharzy oraz doskonałą zabawę w Centrum Eventowym Barcinek!

Każdy catering przygotowujemy tak, aby zawsze był on szczególnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci korzystających z niego osób.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2518

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top