M-Bus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4175/149623512621414900.png
Kraków 30-302, woj. małopolskie
Konopnickiej 28
tel.: 668 474 237
http://m-bus.com.pl/
biuro@m-bus.com.pl
M-Bus - Kraków

M-BUS KRAKÓW – wynajem busów i autokarów

Najnowocześniejsza flota wysokiej klasy busów w Krakowie! Roczniki 2015. Busy nie oklejone reklamami z wifi, pasami bezpieczeństwa, klimatyzacją – zapewniają najwyższy standard podróży.

Firmą transportowa M-BUS KRAKÓW – wynajem busów i autokarów, z tradycjami od 1994 roku na Krakowskim rynku usług przewozu osób przedstawia ofertę na wynajem vanów, mikrobusów oraz autobusów i autokarów. Mając duże doświadczenie zdobywane latami oferujemy wynajem busa oraz autokary wraz z obsługa kierowcy w mieście Kraków i okolicach, wykonując przewóz osób na terenie Polski i całej Europy do czego posiadamy niezbędne licencje i certyfikaty. Szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi naszych pasażerów dlatego oferujemy luksusowy, nowy tabor pojazdów: vany, busy i autokary a dobór kierowców związany jest zawsze ze sprawdzeniem techniki prowadzenia pojazdu, kultury jazdy, kultury osobistej oraz doświadczenia.

Wygodną podróż zapewniają komfortowo wyposażone mikrobusy oraz autobusy, które spełniają rygorystyczne normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6, którymi podróżując nasi klienci posiadają pełne ubezpieczenie OC oraz NNW. Pasażerowie podróżując w naszym mikrobusie mają na życzenie bezpłatny dostęp do internetu z prędkością LTE korzystając z sieci na pokładzie oraz złącze ładowarki USB w półce nad głową aby móc w podróży podładować smartfona (nowość!). Wynajem vanów, busów i autokarów to główna działalność firmy M Bus Kraków, specjalizującej się w przewozie osób dla firm, instytucji, organizacji, biur podróży, tour operatorów, szkół oraz uczelni wyższych a także klientów indywidualnych ceniących jakość obsługi, nowy tabor busów i autobusów oraz przystępne ceny.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1568

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top