Lustrzany Pałac

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/701/154030579606627700.jpg
Tuszyn 95-080, woj. łódzkie
Wolborska 3/5
tel.: 512 546 302 lub 42 232 13 13
http://www.lustrzanypalac.pl/
lustrzanypalac@gmail.com
Lustrzany Pałac - Tuszyn

   Drżący głos skrzypiec śpiewał jakiegoś sentymentalnego walca, wtórowała mu jękliwie wiolonczela, to muzyka cichła, a natomiast wybuchał gwar kilkunastu głosów i śmiech rozlewał się kaskadą bujną na cichą ulicę razem z brzękiem szklanek i talerzy. Bawiono się wesoło.

"Ziemia obiecana" Władysław Reymont"

Nasza oferta

Oferujemy Państwu organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego w jednym z najpiękniejszych zabytków architektury klasycystycznej w województwie łódzkim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w branży gastronomicznej, jak i weselnej stworzymy nieziemski klimat tego wyjątkowego wieczoru, dając Państwu gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Proponujemy zorganizowanie przyjęcia przy tradycyjnych długich stołach.

Zapewnimy Państwu wyśmienite i bogate menu oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Tradycyjnie każdą uroczystość weselną na sali rozpoczynamy od powitania Młodej Pary chlebem i solą przez Rodziców lub obsługę sali. Towarzyszy temu wzniesienie toastu przez Gości weselnych lampką wina musującego. Młoda Para po wzniesieniu toastu tłucze kieliszki na szczęście, a Goście weselni zasiadają do stołów. Przyjęcia weselne organizujemy w wariancie 200 oraz 220 zł.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2411

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top