Łukasz Morawiec

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1686/149166314022821800.jpg
Piekary Śląskie 41-943, woj. śląskie
Waculika 4/4/4
tel.: 507 734 753
http://www.wesele.com.pl/lukasz_morawiec_f1686.html
lukaszmorawiec@poczta.fm
Łukasz Morawiec - Piekary Śląskie

Na zdjęciach staram się pokazać Wasze wyjątkowe uczucia, uchwycić naturalne i żywe emocje dnia ślubu oraz ująć wszystko, co sprawia, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny i niepowtarzalny. Jako fotograf ślubny oferuję:

  • Wykonanie kompletnego reportażu z dnia ślubu wraz z sesją plenerową. W zależności od Państwa preferencji reportaż może obejmować cały dzień - od porannych przygotowań poprzez ceremonię ślubu, wesele do oczepin włącznie
  • Sesję w plenerze - w dniu ślubu lub w dowolnym terminie wybranym przez Państwa (jestem do dyspozycji 7 dni w tygodniu).
  • Wykonanie wysokiej jakości albumu tradycyjnego lub fotoksiążki
  1. Gotowe zdjęcia otrzymają Państwo do 30 dni od daty ślubu/pleneru w postaci odbitek oraz na płycie DVD w specjalnie przygotowanym, niepowtarzalnym etui. Wybrane fotografie poddane są retuszowi i szczegółowej korekcie komputerowej. Na osobnej płycie znajdzie się pozostały materiał zdjęciowy z całego dnia.
  2. Wykonuję ponadto plenerowe sesje narzeczeńskie i portretowe. Jestem otwarty na wszelkie pomysły.
  3. Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać ze mną o fotografii ślubnej, zapraszam do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie lub herbacie, w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i udzielę dodatkowych informacji.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2262

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top