Lucky Dress Atelier

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9268/158798047153587800.png
Kraków 31-532, woj. małopolskie
ul. Karola Jana Chodkiewicza 17/7
tel.: 794646462
http://www.lucky-dress.eu/
luckydress77@gmail.com
Lucky Dress Atelier - Kraków

Zaprojektuj idealną suknię ślubną!

 

Ile razy zastanawiałaś się przymierzając kolejne suknie ślubne, że Twoja wymarzona byłaby idealna, gdyby ten tiulowy dół połączyć z tą koronkową górą z innej sukni. Albo, że zakochałaś się w tej koronce ale wolałabyś, gdyby miała długie rękawy.

 

W takich sytuacjach, w typowych salonach sukien, nie masz możliwości na wprowadzenie jakichkolwiek przeróbek. Jedyne zmiany są dostępne na poziomie regulacji długości lub dopasowania do Twojego rozmiaru.

 

W naszym Atelier tworzymy rokrocznie kolekcje w odpowiedzi na najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, jednak to tylko baza, na której możesz tworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną suknię ślubną. Możesz decydować o rodzajach i kolorach materiałów, wybierać spośród tysięcy koronek z włoskich i francuskich pracowni, w których zaopatrują się najwięksi kreatorzy mody ślubnej. O tak! Ty też możesz mieć suknię ślubną z koronką, której używa np. Pnina Tornai czy Alexander McQueen.

 

Dlaczego warto zaprojektować suknię ślubną w naszym Atelier? Dzięki indywidualnemu podejściu dopasujemy suknię do Twojej figury, tak byś w dniu swojego ślubu wyglądała jak gwiazda filmowa, a przy tym czuła się swobodnie i kobieco.

 

Jak zamaskować mankamenty urody? Jak wydobyć Twoje atuty? W naszym krakowskim salonie sukien ślubnych masz pewność, że doradzimy Ci w jakim fasonie będziesz wyglądać najkorzystniej. ;)

 

W naszym Atelier korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Mamy dostęp do najbardziej popularnych jak i bardzo niszowych koronek. W naszych modelach znajdziesz koronki typu: “Chantilly”, Alençon (królowa wśród koronek), z efektem 3D, wyszywanych koralikami, perełkami czy cekinami.

 

W naszej niewielkiej pracowni tworzymy ręcznie wszystkie nasze suknie od podstaw aż po najdrobniejszy szczegół. Tak jak robią to najsłynniejsze domy mody ślubnej.

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 622

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top