Lucid Club

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3354/149166317246144000.jpg
Warszawa 02-222, woj. mazowieckie
Al. Jerozolimskie 179
tel.: 509 767 607
http://www.lucidclub.pl
nina.czapska@lucidclub.pl
Lucid Club - Warszawa

Zorganizujemy Wam niezapomniane wesele. Dzięki nam zaoszczędzicie czas, a sama organizacja ślubu będzie czystą przyjemnością. Dostosowujemy się do Waszych oczekiwań i potrzeb, wspólnie wybieramy weselne menu, Dj’a oraz dodatkowe atrakcje - Wy wymagacie, my szukamy!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od samego początku aż do zakończenia przyjęcia weselnego, dopilnujemy wszystkich spraw związanych z przyjęciem w czasie jego trwania i po jego zakończeniu.

Organizujemy:
• wesela tradycyjne,
• kameralne przyjęcia weselne,
• wesela stylizowane,
• zaręczyny i oświadczyny,
• wieczory panieńskie i kawalerskie

LUCID jest trzecim tego typu klubem na świecie. Z pewnością zasługujemy na uwagę jako wyjątkowe miejsce eventowe Stolicy. Klub jako jedyny daje możliwość organizacji imprezy w piątki oraz soboty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
LUCID to blisko 1000 m2 powierzchni, urządzonej w eleganckim stylu, pasującym
do organizacji imprez o różnym charakterze. Oryginalny, ciepły wystrój, dwa poziomy
z własnymi barami, mnogość multimediów (11 ekranów plazmowych, 15 telewizorów, dwa kilkunasto metrowe telebimy), profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy to tylko niektóre z naszych atutów, gwarantujące udany event.
W ciągu kilku lat działalności zrealizowaliśmy kilkaset imprez zleconych, od małych rodzinnych przyjęć, przez szkolenia, pokazy mody, imprezy promocyjne, wesela, bankiety i koncerty.
Bezpośrednie sąsiedztwo z największym w Warszawie parkiem zabaw dla dzieci - Inca Play (www.incaplay.pl) daje natomiast możliwość zorganizowania spotkań rodzinnych oraz firmowych z udziałem dzieci. Tylko nasz Klub daje możliwość jednoczesnej zabawy dzieci i dorosłych, co z pewnością zostanie docenione przez zaproszonych przez Państwa gości, szczególnie podczas imprez weselnych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją swojego wymarzonego wesela w naszym klubie prosimy o kontakt w celu przesłania wstępnej kalkulacji i pełnej oferty.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1574

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top