Love You So

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2266/149166315401582000.jpg
Lublin 20-551, woj. lubelskie
Herbowa 6
tel.: 691 253 555 lub 667 777 57
http://www.loveuso.pl
biuro@loveuso.pl
Love You So - Lublin

Wybór fotografa na własną uroczystość ślubną nie należy do najłatwiejszych. Pośród wielu propozycji musicie wybrać tę, która w pełni odpowiada Waszym potrzebom. Obejrzenie zdjęć w portfolio to często za mało. Najważniejsze jest poznanie sposobu i stylu pracy oraz jakości pełnego materiału fotograficznego. W Love You So zawsze jesteśmy gotowi spotkać się z Wami, by opowiedzieć o tym, jak i dlaczego fotografujemy.

Bardzo ważne jest dla nas to, aby Wasz Ślub był najpiękniejszym dniem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik, w którym znajdziecie przydatne wskazówki, możecie ściągnąć go tutaj. Mamy też swoją zaufaną ekipę – makijażystek, fryzjerów, florystów. Jeśli potrzebujecie takich kontaktów, zawsze nimi służymy.

Razem pracujemy już od 10 lat. Marta właśnie broni trzeci tytuł magistra, tym razem sztuki w Łódzkiej Szkole Filmowej. Maciek skończył studia prawnicze i pracuje dla Centrum Kultury w Lublinie. Prowadzimy też razem Pracownię Fotografii Mody w Lubelskiej Szkole Fotografii. Nasze komercyjne projekty możecie zobaczyć na stronach www.agencjablowup.com oraz www.studioblowup.com.

Zapewniamy Was, że nie będziemy niszczyć zdjęć sztampową obróbką ani podchodzić do Waszych zdjęć masowo. Nie leży to w naszej naturze. To, co możemy Wam dać – to styl, ciepło i lekkość naszej fotografii. Zapraszamy wszystkich do galerii.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – piszcie! Chętnie odpowiemy na wszystkie!

W każdej z opcji otrzymujecie od nas dużą liczbę autorskich, wyjątkowych tak jak Wy, fotografii. Są one przygotowane do druku w dużych formatach oraz do umieszczenia w Internecie. Całość nagrana na płytach DVD w naszych autorskich opakowaniach i przepięknym płóciennym pudełku. Przygotujemy dla Was również prywatną galerię internetową, tak byście mogli szybko podzielić się swoimi fotografiami z rodziną i przyjaciółmi.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2683

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top