Loran2

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2149/154029075207483100.jpg
Warszawa 02-695, woj. mazowieckie
Orzycka 8/15
tel.: 501 562 023
http://brak
pbaps@wp.pl
Loran2 - Warszawa

Nasza Warszawa oraz pozostałe auta naszej kolekcji pozostają do Państwa dyspozycji. Jeśli chcieliby Państwo aby obecność pięknie odrestaurowanego zabytku motoryzacji uświetniła Państwa uroczystość chętnie podejmiemy współpracę.

Mamy wieloletnie doświadczenie, potwierdzone satysfakcją naszych klientów, w uroczystościach ślubnych oraz przejazdach okolicznościowych. Za każdym razem Warszawa wywiązała się z powierzonego jej zadania i dowiozła swoich pasażerów do celu.

Koszt użyczenia samochodu ustalany jest zawsze indywidualnie, zależnie od długości trasy jaką będzimy wspólnie przemierzać.

Aby ułatwić Panstwu podjęcie decyzji o wyborze auta, które uświetni ten wyjątkowy dla Państwa dzień, postanowilismy odpowiedzieć tu na kilka najczęściej pojawiających się pytań.

Nasz samochód nie ma klimatyzacji. Ma za to otwierane we wszystkich drzwiach okna oraz uchylne szybki pozwalające na doskonałe przewietrzanie wnętrza.

Wnętrze jest obszerne. Nawet najszersza suknia na sztywnym stelażu zmieści się wraz z Panną Młodą na tylnej kanapie. Choć w skrajnych przypadkach może być konieczne opracowanie specjalnej techniki wsiadania.

We wnętzu jest czyściutko. Biała suknia na 100% taką pozostanie po przejżdżce naszym samochodem.

Nasz samochód jest pojazdem zabytkowym. Zgodym z oryginałem niemalże w każdym detalu. Dotyczy to również mechaniki. Dokładamy wszelkich starań, żeby było to auto bezawaryjne. Jak dotąd nam się to udaje. Jest to jednak bezawaryjność jak na lata 60-siąte przystało. Prosimy o tym pamiętać decydując się na wybór zabytkowego pojazdu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2388

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top