Lisiewski Group Sp. z.o.o. Jubiler

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1037/149166313339868500.jpg
Warszawa 00-854, woj. mazowieckie
Warszawa
tel.: 22 654 73 4 lub 801 011 259
http://www.SklepJubilerski.com
zamowienia@lisiewski.com
Lisiewski Group Sp. z.o.o. Jubiler - Warszawa

Szukasz czegoś na prezent? Biżuteria Lisiewski to wybór na każdą okazję.

Nasza biżuteria spełnia marzenia od ponad dwudziestu lat. Firma Lisiewski od 1989 roku nadaje pragnieniom swoich klientów realny kształt zaklęty w najpiękniejszych kamieniach szlachetnych i najcenniejszych kruszcach.

Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku - ponad 10 000 gotowych wzorów biżuterii z diamentami. Lecz to, co nas wyróżnia, to niepowtarzalność i wyjątkowość. Biżuteria Lisiewski oferuje swoim klientom unikatową możliwość zaprojektowania biżuterii według indywidualnego projektu. Granicę wyznacza nam tylko wyobraźnia. A wszystko to, ponieważ klient jest dla nas kimś wyjątkowym. Dzięki temu nasza biżuteria trafi w gust każdej kobiety i każdego mężczyzny, a oprócz tego będzie pasować na prezent na każdą okazję, czy to chrzciny, komunia czy rocznica ślubu.

Nasza biżuteria jest zdobiona przez kamienie które sprowadzamy między innymi z belgijskiej Antwerpii, Tajlandi czy Indii. Dzięki własnej szlifierni diamentów oraz unikatowej metodzie projektowania i obróbki kamieni, firma Lisiewski jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w krótkim czasie, około dziesięciu dni roboczych, oraz zadowalającej cenie.

Na naszej stronie znajduje się najpiękniejsza na rynku jubilerskim biżuteria złota, platynowa, z palladu i srebrna, obrączki ślubne i inne niepowtarzalne wyroby jubilerskie dla Ciebie ze złota, srebra, platyny, palladu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4073

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top