Lisa Ferrera Salon Sukien Ślubnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/47/149166312301291300.jpg
Białystok 15-875, woj. podlaskie
Krakowska 17
tel.: 85 744 39 54 lub 509 915 899
http://https://www.lisaferrerasalon.com/
kontakt@lisaferrerasalon.com
Lisa Ferrera Salon Sukien Ślubnych - Białystok

Lisa Ferrera - moda ślubna

Godziny otwarcia

Codziennie od
pon. do pt. : 10 - 18
W soboty : 10 - 14

Jest takie miejsce w Białymstoku, gdzie bajki z dziecięcych marzeń stają się rzeczywistością, gdzie spełniają się nawet najbardziej skryte pragnienia, gdzie każda Panna Młoda może choć przez chwilę poczuć się wyjątkowo.

Nasz salon jest częścią pierwszej (i jak na razie jedynej) tak dużej sieci siedemnastu salonów w całej Polsce, która ma do zaoferowania Państwu suknie ślubne jednego z najbardziej uznanych projektantów i producentów mody ślubnej.
Lisa Ferrera Białystok, to salon, gdzie od kilkunastu już lat rozpieszczamy nasze kochane klientki, oddając w ich ręce suknie ślubne Jamesa Eliasa Demetriosa będącego ikoną mody na rynku ślubnym, przez ludzi z branży określanego mianem geniusza. Jego projekty wciąż budzą zachwyt i rozpalają zmysły. Suknie Demetriosa, jako lidera mody ślubnej, są wciąż jednymi z najbardziej poszukiwanych w świecie.

Co roku możemy podziwiać ogromną różnorodność styli, fasonów, tkanin i detali, tak by zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Począwszy od sukien, poprzez welony, oryginalne dodatki, na biżuterii kończąc wszystko to możecie znaleźć w naszym salonie. Tu przy fachowej i profesjonalnej obsłudze, pod czujnym okiem specjalistów, oraz zawsze z uśmiechem na twarzy, pomagamy naszym Pannom Młodym spełniać marzenia.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5498

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top