Linkflora

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1199/149166313508773900.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Grunwaldzka 417
tel.: 58 764 61 89
http://www.linkflora.com
info@linkflora.com
Linkflora - Warszawa

LINKFLORA jest międzynarodową siecią kwiaciarni oferującą najwyższą jakość usług. Gwarantujemy, że zamówione kwiaty będą zawsze świeże i piękne. Bukiety, które dostarczamy są komponowane przez doświadczonych kwiaciarzy,
z duszą tworzących unikalne kwiatowe kompozycje. Sieć LINKFLORA stale powiększa się o nowe kwiaciarnie w Polsce oraz za granicą.


Za pomocą naszego sklepu internetowego mogą Państwo wysłać kwiaty do dowolnego miasta lub miejscowości w Polsce oraz za granicą.

Większość zamówień to kwiaty do Polski, ale można także wysłać kwiaty za granicę do blisko 200 krajów. W Polsce doręczenie jest możliwe do każdej miejscowości pod dowolny adres (zarówno prywatny jak i firmowy). Dostawa kwiatów jest możliwa dzięki doświadczonym florystom, pracującym w rozległej sieci blisko 1000 kwiaciarni w Polsce i kilkudziesięciu tysięcy na świecie. Dzięki nim na Państwa zamówienie zostanie przygotowany wysmakowany wizualnie, dopracowany, piękny bukiet ze świeżych i pachnących kwiatów.

Najwięcej radości sprawia nam doręczanie kwiatów na radosne okazje: imieniny i urodziny, rocznice, gratulacje, dziękuję, kocham i tęsknię, przepraszam, ale możemy dostarczyć kwiaty na każdą okazję. Jesteśmy także przygotowani na smutne okoliczności - zamówienia na wieńce pogrzebowe i wiązanki kondolencyjne traktujemy zawsze ze szczególną uwagą i należytym szacunkiem. Mamy świadomość zaufania, którym nas Państwo obdarzacie. Do bukietów można także załączyć dodatki: na przykład czekoladki, misia pluszowego, wazon, kosz wiklinowy. Jesteśmy jedyną siecią florystyczną w Polsce, która przyjmuje także zamówienia specjalne (na kompozycje przygotowane wg Państwa sugestii oraz dodatki spoza oferty).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2507

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top