Limuzyna na ślub

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3611/153615439555074300.png
Rybnik 44-200, woj. śląskie
Pojdy
tel.: 501 317 662
http://www.hummerlimuzyna.com.pl
hummer@vip.onet.pl
Limuzyna na ślub - Rybnik

Witam na stronie internetowej www.HummerLimuzyna.com.pl , która istnieje już od 1991r. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty oraz w pełni profesjonalnej obsługi.

Oferta naszej firmy skierowana jest właśnie do ciebie ! Teren naszych działań obejmuje Cały Śląsk, Całą Polskę bez wyjątków, oraz Całą Europe. Oferujemy Państwu wynajem limuzyn wraz z kierowcą.

Gwarantujemy, że czas spędzony w naszych limuzynach  pozostanie Ci głęboko w pamięci.  Limuzyny które oferujemy są w perfekcyjnym stanie, a wnętrze każdej z limuzyny jest zupełnie inne, co daje możliwość dopasowania do każdego gustu. Najnowsze trendy dotyczące limuzyn jakie są w modzie znajdą Państwo właśnie u nas.

Limuzyny znajdujące się w naszej ofercie to :

LIMUZYNA HUMMER H2 TRIPLE AXLE AQUA

Lincoln Town Car DaBryan

LIMUZYNA HUMMER H2

Audi R8

Hummer H2

Limuzyna Chrysler 300 C

Limuzyna Porsche Cayenne

Limuzyna Hummer H2 Triple Axle Aqua jest to jedyna taka limuzyna na Śląsku oraz jedna u w całej Europie. Unikalności tej limuzyny nie trzeba opisywać. Jest to najnowszy trend w modzie weselnej, jak i doskonały pomysł na wieczór Panieński jak i Kawalerski ...

Masz inne pomysły pisz i dzwoń do nas ! Na pewno je zrealizujemy.

Nasza oferta obsługuje :

Wesela

Imprezy okolicznościowe

Wieczory Panieńskie i Kawalerskie

Wernisaże

Imprezy masowe, koncerty

Spotkania biznesowe

Trasy Międzynarodowe !

Transporty z Lotnisk

Przejażdżki po mieście

Wyjazdy na wczasy w jednej z ekskluzywnych limuzyn

... i wszelkie inne pomysły

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ! U nas spełnisz swoje marzenia ! Dzwoń i pytaj o wolne terminu już teraz.

 

Nie odkładaj decyzji na ostatnią chwile !

 

Wesele to jedna z niewątpliwie najważniejszych chwil w całym życiu. Wjeżdżaj w nowe życie ze stylem i klasą, a odrobina luksusu wniesiona do twojego życia niech pozostanie na zawsze, nie tylko we wspomnieniach.

 

Nasze Limuzyny na życzenie klienta są dekorowane sztucznymi kwiatami gratis, bądź też za dodatkową opłatą kwiatami żywymi. Tablice Rejestracyjne jakie oferujemy są przeróżne począwszy od klasycznych " Nowożeńcy " , "Młoda Para " po zabawne rejestracje typu " Koniec Wolności ... " . Ciekawe kompozycje kwiatowe, jak i różne rejestracje można zobaczyć w dziale Galeria Limuzyn.

 

Limuzyny są w pełni wyposażone, w zestawie znajduje się paleta alkoholi ( wódka, Whisky, szampan) która umili chwile spędzone z nami, oraz zestaw napoi bezalkoholowych typu coca-cola, fanta, sprite, woda mineralna gazowana i nie gazowana.

 

Jak najbardziej zapraszamy do zobaczenia limuzyn na żywo, by poczuć dreszczyk emocji które mogą Was czekać. Istnieje możliwość przyjechania do siedziby firmy by zobaczyć wszystkie modele limuzyn, oraz przegladać ogromną galerii zdjęć z różnymi kompozycjami kwiatowymi którą można ustalić według upodobań Pani Młodej. Dojazd do naszej siedziby znajdą Państwo w podrozdziale Dojazd, lub klikając tutaj. Szczegółykażdej limuzyny są opisane również w rozdziale Galeria Limuzyn.

 

Teren naszych działań nie ma ograniczeń.  Obejmuje Cały Śląsk, Całą Polskę bez wyjątków, oraz Całą Europe.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1510

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top