Lider

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2063/149166314901720300.jpg
Świdnica 58-100, woj. dolnośląskie
Fabryczna 5
tel.: 74 600 00 00
http://www.lider.org.pl
lider@lider.org.pl
Lider - Świdnica

WYNAJEM AUTOKARÓW, BUSÓW I LIMUZYN

Jako pierwsi w Świdnicy uzyskaliśmy licencję na przewozy międzynarodowe.
Dzięki naszemu ogromnemu, nabytemu przez lata, doświadczeniu zakłady pracy, instytucje, szkoły czy urzędy powierzają nam organizację i obsługę wycieczek, pielgrzymek, delegacji rządowych oraz imprez kulturalno-naukowych.

Robimy wszystko, aby satysfakcja klienta była jak najwyższa, a nasz pasażer dotarł do celu bezpiecznie i w pełnym komforcie podróży. Aby to było możliwe nasze autokary są pod ciągłym okiem bardzo dobrych i wykwalifikowanych mechaników, którzy są pracownikami w naszej siedzibie. Pojazdy są pod regularną kontrolą, a każde ewentualne problemy naprawiane. Autokary wyposażone są m.in. w klimatyzację, DVD (pożądany szczególnie na wycieczkach szkolnych), caffe bar, a fotele są regulowane . W naszym zespole znajdują się tylko doświadczeni kierowcy, cechujący się wysoką kulturą. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego robimy wszystko, aby klient był zachwycony podróżą, bezpiecznie wrócił do domu i co jest dla nas utwierdzające w przekonaniu o usatysfakcjonowaniu klienta – zawsze do nas wrócił.

Zapraszamy do wynajęcia autokarów, busów i limuzyn. W naszej ofercie znajdują się marki: Mercedes, Setra, Bova. Posiadamy busy od 8 do 24 osób oraz autokary od 25 do 65 osób. Zachęcamy również do skorzystania z oferty wynajęcia limuzyn na m.in. takie okoliczności jak wesele. Dzięki naszym komfortowym autokarom oraz busom będą mogli Państwo przeżyć niezapomniane chwile na wyjazdach, a nasi wykwalifikowani kierowcy bezpiecznie dowiozą Państwo na miejsce.

Zapraszamy do kontaktu osoby nie tylko ze Świdnicy, ale również z miast: Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów, Kłodzko, Legnica, Bielawa, Jelenia Góra i ich okolice.

Aby dokonać precyzyjnej kalkulacji wynajęcia autokaru prosimy o podanie dokładnej informacji dotyczącej trasy, terminu i godziny oraz liczby osób jadących. Zapytanie można wysłać w formie e-mail pod adresem lider@lider.org.pl oraz telefonicznie pod numerem 661-333-333.

Zapraszamy do kontaktu:
– osoby prywatne
– zakłady pracy
– przedsiębiorców
– biura turystyczne
– szkoły
– urzędy i instytucje

Podczas organizacji przez Państwa imprezy, prosimy pamiętać, aby wysyłali Państwo zapytania dotyczące wyjazdów i dostępności naszych autokarów możliwie jak najszybciej. Dla stałych klientów przewidziane są rabaty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2289

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top