Led Wesselin

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8989/150904569208736500.jpg
Lublin 20-609, woj. lubelskie
Pana Tadeusza
tel.: 500 362 402
http://ledwesselin.pl
ledwesselinband@gmail.com
Led Wesselin - Lublin

Led Wesselin to czteroosobowy zespół muzyczny z wieloletnim doświadczeniem w branży rozrywkowej. Występujemy na przyjęciach weselnych, balach sylwestrowych, studniówkach, festynach i innych imprezach okolicznościowych

Zapewniamy niezapomnianą zabawę przy szerokim i zróżnicowanym repertuarze skierowanym do ludzi w różnym wieku i o różnych gustach.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz gwarantujemy bogatą oprawę świetlną naszych występów. Na specjalne życzenie gramy również w poszerzonym składzie z perkusją lub instrumentami dętymi.

Jeśli w naszym repertuarze nie znajdziecie swojej ulubionej piosenki, specjalnie dla Was jesteśmy w stanie ją przygotować. Prowadzimy tradycyjną biesiadę przy stołach oraz ciekawe oczepiny, a zabawy i piosenki są przed weselem konsultowane z Państwem.

Nasz zespół na wesele obsługuje głównie województwa lubelskie (Lublin, Zamość, Chełm, Puławy), mazowieckie (Warszawa, Radom, Siedlce), podkarpackie (Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, Rzeszów) oraz świętokrzyskie (Kielce, Starachowice, Ostrowiec Swiętokrzyski), jednak po uzgodnieniu możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

Muzyka jest naszą pasją, dlatego w występy wkładamy maksimum zaangażowania, a naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 961

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top