LECH-POL Spółka Jawna - producent wyrobów pościelowych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/421/149166312728767700.png
Jędrzejów 28-300, woj. świętokrzyskie
Reymonta 21a
tel.: 41 386 10 14
http://www.lech-pol.pl
lech-pol@lech-pol.pl
LECH-POL Spółka Jawna - producent wyrobów pościelowych - Jędrzejów

Firma LECH-POL Spółka Jawna jako producent wyrobów pościelowych, na pierwszym miejscu stawia podstawowe zasady egzystowania człowieka. Zdaje sobie sprawę, że aby dobrze funkcjonować w ciągu dnia, efektywnie pracować, należy solidnie wypocząć. Najlepszym wypoczynkiem jest sen, który wypełnia w naszym życiu ponad 1/3 jego część. LECH-POL Spółka Jawna zapewni Państwu spokojny i miły wypoczynek.

Puch i pierze gęsi chroni ciało ptactwa przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i jednocześnie wspaniale utrzymuje ciepło. Specyficzne walory pióra ptactwa to miękkość, lekkość, sprężystość, wykorzystujemy przy produkcji naszych wyrobów. Dajemy możliwość ich zaprezentowania jako wypełnienie poduszek i kołder.

Jeżeli dostosujecie się Państwo do naszych wskazówek dotyczących eksploatacji wyrobów z wypełnieniem naturalnym, to zapewniamy Państwu zadowolenie i spełnienie wymagań przez długi okres użytkowania tych produktów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4219

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 15.09.2021, ocena: 5
Witam .Zakupiłam tam kołdre jestem bardzo zadowolona z jakosci i ceny naprawde polecam wszystkim .
Dodano: 25.09.2020, ocena: 5
Jak najbardziej polecam zakupy w tej firmie. Zamówiona przeze mnie kołdra jest świetnie wykonana, a przede wszystkim - tak jak mnie zapewniano przy zakupie, bardzo ciepła.
Dodano: 20.11.2019
Firma zasługująca na zaufanie. W przypadku drobnych potknięć nastawiona "frontem do klienta". Klient, który to potwierdza.
Top