Leart

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/473/149166312789716200.jpg
Żary 68-200, woj. lubuskie
Wieniawskiego 26/11
tel.: 605 749 497
http://www.leart.pl
info@leart.pl
Leart - Żary

Witamy!

Leart Multimedia to firma oferująca kreatywne podejście do rejestracji obrazu. Duet fotografa i operatora kamery. Jesteśmy pasjonatami. Nasza praca sprawia nam przyjemność. Nie boimy się wyzwań. Stawiamy na otwartość i nowoczesność. Czerpiemy z tradycji i doświadczenia, cały czas doskonaląc swój warsztat.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wkładając w nie maksimum zaangażowania i energii. Nasza praca to nie tylko ten jeden szczególny dzień, to także długie godziny poświęcone na przygotowanie się przed i obróbkę materiału już po jego zarejstrowaniu.

Dobór kadrów, sposób przedstawienia, montaż, właściwa muzyka - to tylko te najważniejsze składowe finalnego produktu. Wsłuchujemy się w Wasze gusta i preferencje, aby sprostać ich oczekiwaniom. Rozumiemy jak ważny to dzień dla Was i jaką niezwykłą pamiątką będą dla Was zdjęcia i film. Zapewniamy, że dzięki naszej pracy, będziecie mogli na nowo przeżyć te niezwykłe chwile.

Nasza firma ciągle się rozwija. Sprzęt jakim pracujemy nie może nas ograniczać, dlatego nieustannie inwestujemy zwiększając nasze mozliwości. Cyfrowe lustrzanki, wysokiej klasy obiektywy, profesjonalne kamery HDV, bezprzewodowe mikrofony, profesjonalne oprogramowanie - nie uznajemy kompromisów. Sprzęt musi być niezawodny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3056

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top