Łańsk Kompleks - Rececpyjno - Wypoczynkowy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/982/155169896642142700.jpg
Stawiguda 11-034, woj. warmińsko-mazurskie
Łańsk
tel.: 697694615
http://www.lansk.pl
recepcja@lansk.pl
Łańsk Kompleks - Rececpyjno - Wypoczynkowy - Stawiguda

Zaślubiny i przyjęcia weselne w stylu “greenery”.

Jeżeli szukacie miejsca, w którym Wasze marzenie o rustykalnym weselu się ziści, to Łańsk sprawdzi się w sam raz. W rzeczy samej przestronna restauracja, usytuowana w przedwojennym pałacyku myśliwskim, idealnie nadaje się na wiejskie czy myśliwskie wesela. Do sali bankietowej, w której możemy podjąć do 130 os., przylega nie tylko słoneczny taras, ale również zielona polana wraz z placem zabaw dla dzieci. Całość rozleglego terenu oplata swoim zakolem rzeka Łyna, wijaca się leniwie wsród drzew warmińskiego lasu.
Zachęcamy także do organizacji mniej formalnych poprawin na powietrzu w formie grilla lub brunchu. Śluby poza miastem, na plaży, nad jeziorem czy wśród zieleni są niezmiennie w modzie. Dzięki temu nasza oferta organizacji przyjęć w stylu “greenery” wpisuje się w trendy kolejnego  sezonu ślubnego.

Udzielanie ślubów w kaplicy

Coraz więcej par narzeczonych snuje marzenia o swojej niepowtarzalnej uroczystości w wyjątkowym otoczeniu.  Każdy chciałby aby ich ślub był wydarzeniem zapadającym zaproszonym gościom w pamięć. Nic prostszego. W centralnym punkcie Łańska zlokalizowana jest urokliwa kaplica rzymskokatolicka, w której odbywają się posługi sakramentów w tym udzielanie ślubów. Jest to wymarzone miejsce do zaślubin w romantycznym klimacie, wśród zieleni. Dzięki decyzji o ślubie i weselu na terenie  naszego ośrodka, organizacja najważniejszego dnia w życiu okazuje się mniej skomplikowana. Szczególnie temat transferów Gości do kościoła czy USC przestaje spędzać sen z oczu narzeczonym, a same przygotowania przebiegają spokojniej. Nie mówiąc już o tym, że można zaoszczędzić na koszcie wynajmu limuzyny. Wtedy trasę spod kaplicy do restauracji polecamy przejść spacerkiem wraz z zaproszonymi Gośćmi :).

Menu na wesela i poprawiny

Wszystkie pary poszukujące idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele zachęcamy do kontaktu z naszą konsultantką ślubną. Wraz z narzeczonymi przygotowujemy ofertę uszytą na miarę i według indywidualnego planu. Doświadczenie, jakie posiadamy w organizacji imprez okolicznościowych oraz opieka nad każdym wydarzeniem daje nowożeńcom gwarancję spokojnego przeżywania  swojej uroczystości. Zachęcamy do odwiedzin Łańska w dowolny wekeend i degustacji potraw a’la carte serwowanych w naszej restauracji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6108

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top