La Monique Beauty Salon

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3933/149166318679662300.jpg
Wrocław 50-148, woj. dolnośląskie
Krawiecka 3/11
tel.: 726 049 997
http://www.facebook.com/monica.buccellato
karolinakramarz8@gmail.com
La Monique Beauty Salon - Wrocław

La Monique Beauty Salon - Salon Kosmetyczny we Wrocławiu

La Monique Bauty Salon zaprasza Państwa Młodych na zabiegi kosmetyczne Przed ślubem!

La Monique Beauty Salon to kameralny salon kosmetyczny w centrum Wrocławia, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Z praktyki wiem, iż sama teoria nie gwarantuje klientkom zadowolenia, dlatego też nieustannie poszerzam swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, targach oraz indywidualnych kursach kosmetycznych. Jestem kosmetyczką z kilkuletnią praktyką zawodową.

Pani Młoda:

  • bomba Witaminowa (zabieg liftingująco-rozjaśniający),
  • manicure Shellac,
  • pedicure Shellac.

Pan Młody:

  • aquatherm (zabieg głęboko nawilżający),
  • manicure odżywczy.

Zapraszam do mojego gabinetu kosmetycznego który mieści się obok wrocławskiego rynku, w budynku Justin Center na I piętrze. W swojej pracy wykorzystuję kosmetyki renomowanych światowych producentów: m. in SESDERMA, FILORGA, MEDIDERMA, SKEYNDOR, XYLOGIC dzięki czemu mam gwarancję osiągnięcia zamierzonych efektów zabiegów kosmetycznych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1770

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 19.01.2019
Witam,serdecznie P Monika ma Holistyczne podejście do klienta. Da się odczuć ogromną wiedzę i doświadczenie. Przygotowuję P Młodą i Pana Młodego "od a do z" Polecane zabiegi to opalanie natryskowe, makijaż plus próbny,manicure i pedicure hybrydowy lub japoński "też dla Pana Młodego", zabiegi bankietowe m.in Świetny zabieg Infuzji Tlenowej. Byłam profesjonalnie przygotowana do tak ważnego dnia jakim jest ślub? Pozdrawiam i Polecam Gorąco La Monique Beauty Salon
Top