Kwiaty od Agnieszki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1710/149166314083806100.jpg
Radom 26-600, woj. małopolskie
Staroopatowska 24
tel.: 600 240 110
http://www.kwiaciarniaradom.pl
kwiaciarnia@kwiaciarniaradom.pl
Kwiaty od Agnieszki - Radom

Zapewne niemalże każdy odwiedził to miejsce przynajmniej kilka bądź kilkanaście razy w życiu. Kwiaciarnię, czyli sklep, w którym sprzedaje się kwiaty oraz stworzone z nich kompozycje, znaleźć można w naszym kraju we wszystkich niemalże miejscowościach. Kwiaciarnie prężnie działają zarówno w dużych miastach, jak i tych małych, spotykamy je także w miasteczkach i na wsiach. Wszak nie brakuje okazji do tego, by zakupić komuś bukiet kwiatów lub przynajmniej pojedynczy egzemplarz.

Przy jakich okazjach kupujemy i wręczamy kwiaty?

Mawi się, że tak naprawdę kobiecie można podarować kwiaty bez żadnej okazji. Jednak istnieje mnóstwo takich, przy których wręczenie komuś (niezależnie od płci) kwiatów jest uważane za zachowanie w dobrym tonie.

Pierwsza z nich to urodziny lub imieniny – w tym przypadku bukiety wręczamy zwykle kobietom, a kwiaciarnia (a konkretnie jej pracownik) przygotowuje odpowiedni do sytuacji model. Jedni wybierają tutaj bajecznie kolorowe bukiety z różnobarwnych kwiatów, inni natomiast skupiają się na egzemplarzach monochromatycznych, prostych, bez specjalnych ozdób.

Kwiaciarnia to także miejsce, do którego warto wybrać się przed pójściem na ślub i/lub przyjęcie weselne. Chociaż dziś niektóre z par delikatnie sugerują gościom, by ci za pieniądze przeznaczone na kwiaty kupili butelki wina lub zabawki dla dzieci czy karmy dla zwierząt, to jednak wielu nowożeńców nadal pozostaje tradycjonalistami i nie ma nic przeciwko otrzymaniu w tym odświętnym dniu całego morza kwiatów.

A co z rocznicą zawarcia związku małżeńskiego oraz innymi jubileuszami? Tutaj także przyda nam się oprawa kwiatowa.........

Wykonujemy: wiązanki ślubne, dekoracje kościołów, dekoracje samochodów, bukiety ślubne i wszystko co ,można zrobić z kwiatów. Doradztwo w zakresie doboru kwiatów na uroczystości ślubne...

ZAPRASZAMY

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2265

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top